آئین تکریم و معارفه شهرداران دستگرد، خورزوق و سین برخوار ۲۳ شهریور برگزار می‌شود

آئین تکریم و معارفه شهرداران دستگرد، خورزوق و سین برخوار ۲۳ شهریور برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین از اصفهان، آئین تکریم و معارفه شهرداران دستگرد ، خورزوق و سین برخوار پنج‌شنبه ۲۳ شهریور ۹۶ برگزار می‌شود.

*دستگرد_برخوار

مراسم تکریم از مهندس حسینعلی صادقی با همراه معارفه مهندس محسن تجویدی پنج‌شنبه ۲۳ شهریور ۹۶ ساعت ۹:۴۵ صبح در تالار نگین بهشت دستگرد!

*خورزوق_برخوار

مراسم تکریم از مهندس حسین حجازی با همراه معارفه مهندس محمدرضا احتشام زاده پنج‌شنبه ۲۳ شهریور ۹۶ ساعت ۸ صبح در سیتی سنتر خورزوق!

*سین_برخوار

مراسم تکریم از مهندس ابوالفضل توکلی با همراه معارفه مهندس طرمه فروشان طهرانی پنج‌شنبه ۲۳ شهریور ۹۶ ساعت ۱۱:۳۰ در سالن ورزشی پیامبر اعظم شهر سین!

همچنین برخی منابع خبری از شهرستان برخوار در مورد حمله به تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی در روز یک‌شنبه ۱۹ شهریورماه ۱۳۹۶ در یک نزاع دسته‌جمعی توسط تعدادی از اراذل و اوباشِ محسن‌آباد این شهرستان خبر دادند که پس از یک درگیری با یکدیگر منجر به جرح و امداد خواهی از فوریت‌های پزشکی می‌شود، که در حین انجام مأموریت به تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ حمله و فحاشی می‌کنند که این موضوع از طریق امور حقوقی اورژانس پیش بیمارستانی برخوار، عاملان فحاشی و حمله به تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی شناسایی شدند و موضوعِ برخورد قانونی با آن‌ها در حال پیگیری است.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top