آخرین وضعیت پروژه‌های قطار سریع‌السیر اصفهان-تهران و آزادراه کنارگذر شرق اصفهان در فرمانداری برخوار بررسی شد

آخرین وضعیت پروژه‌های قطار سریع‌السیر اصفهان-تهران و آزادراه کنارگذر شرق اصفهان در فرمانداری برخوار بررسی شد

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین از شهرستان برخوار، یکشنبه ۱۱ تیرماه ۱۳۹۶ طی جلسه‌ای در فرمانداری برخوار بررسی آخرین وضعیت اجرایی پروژه ملی قطار سریع‌السیر اصفهان – تهران در محدوده شهرستان برخوار با حضور مسئولین مربوطه و نماینده شرکت ساخت و توسعه راه‌های کشور به ریاست اسفندیار تاجمیری فرماندار این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه آخرین وضعیت اجرایی طرح ملی قطار سریع‌السیر تهران- اصفهان در محدوده شهرستان برخوار بررسی و ضمن تأکید بر لزوم همکاری همه‌جانبه با مجری طرح پروژه به‌ویژه در آزاد سازی و تملک اراضی مورد نیاز کریدور مربوطه و کمک به تسریع در اجرا درزمینهٔ فرصت‌ها و چالش‌های ناشی از آن تبادل‌نظر لازم صورت گرفت.

همچنین در ادامه این جلسه تاجمیری فرماندار برخوار از اجرای طرح ملی آزادراه کنارگذر شرق اصفهان در محدوده شهرستان برخوار به همراه بخشدار بخش حبیب‌آباد و رییس اداره راه و شهرسازی با حضور در کارگاه پروژه عظیم کنارگذر شرق اصفهان و تشکیل جلسه با پیمانکاران مربوطه در جریان آخرین وضعیت اجرایی طرح و مسائل و مشکلات آن قرار گرفتند.

در خلال بازدید میدانی فرماندار و همراهان از محور و پیشرفت‌های حاصل‌شده مقرر شد به نیازمندی‌های پروژه در قالب جلسه‌ای در فرمانداری با حضور مسئولین ذی‌ربط استانی و شهرستانی پرداخته‌شده و فرایند اجرایی طرح تسهیل یابد.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top