آزاد عنوان کرد:

جمعیت کارگری شاهین‌شهر و میمه ۵۰ هزار نفر است/ صنایع تولیدی این شهرستان با ۳۰ تا ۴۰ درصد ظرفیت ممکن کار می‌کنند

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شاهین‌شهر گفت: جمعیت کارگری شاهین‌شهر و میمه ۵۰ هزار نفر است؛ صنایع تولیدی این شهرستان با ۳۰ تا ۴۰ درصد ظرفیت ممکن کار می‌کنند.

عبدالرضا آزاد ظهر امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری صدای جویا در شاهین‌شهر و میمه با تبریک فرا رسیدن هفته کار و کارگر بر تلاشگران عرصه کار و تولید از ۵ تا ۱۱ اردیبهشت اظهار کرد: به مناسبت هر چه باشکوه‌تر این هفته برنامه‌های متنوعی از جمله مسابقات ورزشی، قرآنی و معرفی کارگران نمونه به مرکز استان جهت تجلیل از آن‌ها در نظر گرفته‌شده است. (یکشنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه جاری در اصفهان فلکه فیض سالن اجتماعات صنایع و معادن برنامه تجلیل از کارگران برتر استان می‌باشد.)

وی با بیان اینکه جمعیت کارگری شهرستان شاهین‌شهر و میمه نزدیک به ۵۰ هزار نفر هست، گفت: از این تعداد نزدیک به ۴۰ هزار نفر تحت حمایت بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند.

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شاهین‌شهر و میمه با بیان اینکه نزدیک به ۲ هزار و ۳۰۰ صنایع تولیدی و نزدیک به ۱۰ هزار صنایع صنفی در این شهرستان وجود دارد، بیان داشت: امروز به دلیل برخی از مشکلات ممکن اقتصادی و موانع به وجود آمده برخی از صنایع تولیدی این شهرستان با ۳۰ تا ۴۰ درصد ظرفیت ممکن کار می‌کنند.

انتهای پیام/ج

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top