آمریکا و اسرائیل در تحریک نطفه حرم زاده داعش برای ایجاد حملات تروریستی در ایران نقش داشته‌اند/حملات تروریستی تهران بدون شک از آثار چراغ سبز سفر ترامپ به منطقه بود

آمریکا و اسرائیل در تحریک نطفه حرم زاده داعش برای ایجاد حملات تروریستی در ایران نقش داشته‌اند/داعش حیوان خون‌آشام و درنده‌ای است که حتی به خود هم رحم نمی‌کند/حملات تروریستی تهران بدون شک از آثار چراغ سبز سفر ترامپ به منطقه بود

نماینده سابق مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس گفت: حملات تروریستی تهران بدون شک از آثار چراغ سبز سفر ترامپ به منطقه بود.
حجت السلام سید محمود حسینی دولت‌آبادی در گفت‌وگو با پایگاه خبری جویاآنلاین در شهرستان شاهین‌شهر و میمه، به تشریح حوادث تروریستی چند روز گذشته حرم مطهر امام (ره) و مجلس شورای اسلامی در تهران پرداخت که گروهک تروریستی داعش طی اطلاعیه‌ای مسئولیت این اقدام تروریستی را برعهده‌گرفته، اظهار کرد: بدون شک هر انسان عاقل و آزاده‌ای زمانی که خبر این عملیات تروریستی را دریافت می‌کند آن را محکوم خواهد کرد.
وی با بیان اینکه حوادث تروریستی تهران خلاف شرع و همچنین خلاف ادیان مختلف الهی در جهان است، افزود: طبیعی بود که گروهک ترویستی داعش بعدازاین همه ناکامی‌هایی که در کشورهای سوریه و عراق به دست آورده است دست به چنین اقدامات غیرعقلانی بزند.
نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس هفتم و هشتم ادامه داد: گروهک تروریستی داعش در ایران به‌شدت در تلاش و کوشش بود تا امنیتی را که به‌واسطه نهادهای امنیتی ازجمله (اداره اطلاعات، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی) در کشور به وجود آمده بود را برهم بزنند اما توسط همین نهادهای امنیتی به‌شدت شکست خورد.


وی به ضربات و شکست‌های سنگینی که گروهک تروریستی داعش از نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه و عراق خورده است اشاره کرد و گفت: یکی دیگر از دلایل حملات تروریستی اخیر داعش که در لباس زنانه آن‌هم در مجلس و حرم امام (ره) ظاهر شدند. همین شکست از نیروی قدس سپاه در سوریه و عراق بود.
حجت السلام حسینی دولت‌آبادی تصریح کرد: باید از دو جنبه حملات تروریستی تهران را بررسی کرد ابتدا از نگاه اینکه به خاطر کینه‌ای که از انقلاب و مردم شهیدپرور ایران اسلامی داشتند و مثل روز بر همگان روشن است که در تحریک نطفه حرم زاده داعش برای ایجاد این دسته حملات تروریستی آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی وهابی صفت نقش داشته‌اند.
وی ادامه داد: داعش حرم زاده نه‌تنها با داغدار کردن و شهادت چند خانواده به اهداف خود نرسیده است بلکه ملت شهیدپرور ایران اسلامی در ادامه این راه منسجم‌تر کرده است.
نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس هفتم و هشتم بیان داشت: دوما این اتفاق زنگ بیدار باشی بود برای نیروهای امنیتی ما بود که باید هر لحظه در آماده‌باش کامل به سر ببرند. چراکه دشمن ملت و انقلاب اسلامی ما حیوان خون‌آشام و درنده‌ای است که به هیچ‌کس حتی خودش هم رحم نمی‌کند.
وی با بیان اینکه جای شکی وجود ندارد که حملات تروریستی مجلس و حرم مطهر امام (ره) با سفر اخیر ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا به منطقه بی‌ربط نخواهد بود، گفت: بدون شک این اتفاقات از آثار چراغ سبز این سفر به منطقه بود.
انتهای پیام/ج

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top