قریشی خبر داد:

اجرای ۶۰ ویژه‌برنامه به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج در شاهین‌شهر و میمه/راه اندازی گشت‌های محله محور

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شاهین‌شهر و میمه از اجرای ۶۰ ویژه برنامه متنوع در قالب ۹ محور به مناسبت هفته بسیج خبر داد و گفت: برای نخستین بار «گشت‌های دائمی بسیج محله محور» باهدف ارتقای امنیت و کاهش جرائم خُرد از پنجم آذر راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش صدای جویا از شاهین شهر، سید احمد قریشی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: ۶۰ برنامه متنوع به مناسبت هفته بسیج در قالب ۹ محور در شهرستان شاهین‌شهر و میمه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برگزاری مسابقه‌های ورزشی در ۸۰ منطقه شهری، برپایی ایستگاه‌های صلواتی پخش شربت و شیرینی، یادواره‌های شهدا، دیدار با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگران و جانبازان، میقات صالحین در نماز جمعه شاهین‌شهر، شرکت در برنامه شکوه مقاومت در اصفهان به استعداد ۵ گردان بسیجی از این شهرستان، نشست‌های روشنگری با محوریت معرفی سبک زندگی اسلامی و مقابله با معضل مواد مخدر در جامعه و کارگاه‌های مشاوره برای خانواده به‌منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی ازجمله برنامه‌ها هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شاهین‌شهر و میمه تشکیل ۵۲۳ حلقه صالحین، به تعداد هر حلقه بین ۹ تا ۲۲ را باهدف عمق‌بخشی به مبانی اعتقادی  نوجوانان و جوانان بسیجی در مناطق شهری و روستایی موفق ارزیابی کرد.

وی تصریح کرد: علاوه بر تشکیل ۱۵۰ کارگاه اجتماعی برای ۵ هزار نفر و تشکیل اردوهای یک‌روزه حلقه‌های صالحین برای ۳۹۵ بسیجی، امسال ۲۵ پایگاه اوقات فراغت با حضور ۸۰ طلبه برای دانش آموزان برپاشده است.

وی برای نخستین بار از راه‌اندازی «گشت‌های دائمی بسیج محله محور» باهدف ارتقای امنیت روانی شهروندان و کاهش جرائم خُرد از پنجم آذر در شهرستان شاهین‌شهر و میمه خبر داد  و یادآور شد: بسیج سازندگی، ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات حمایت از مشاغل خانگی پرداخت و۲۲ کارگاه آموزش اشتغال با همکاری اداره فنی و حرفه‌ای این شهرستان برپا کرده است.

وی ضمن تبریک به مناسبت پیروزی جبهه مقاومت بر توطئه غربی عربی و عبری تروریسم تکفیری داعش در عراق،سوریه و لبنان بیان کرد: جبهه استکبار در برابر این شکست کوتاه نخواهد آمد و این فتنه را در کشوری دیگر و به شکلی دیگر سازمان‌دهی خواهد کرد، جبهه مقاومت تمامی تحرکات توطئه گران را به‌دقت رصد می‌کند و به بصیرت افزایی در بین ملل اسلامی غرب آسیا ادامه خواهد داد.

این نشست خبری در حالی برگزار شد که روابط عمومی سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین‌شهر و میمه برای چندمین بار از پایگاه خبری صدای جویا به علت اخباری که در گذشته در مورد این نهاد منتشر و اقدام به شکایت علیه این پایگاه خبری کرده بود دعوت به عمل نیاورد.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top