ارتش جمهوری اسلامی ایران پیرو محض ولایت‌فقیه است

ارتش جمهوری اسلامی ایران پیرو محض ولایت‌فقیه است

به گزارش جویاآنلاین، گودرزی روز گذشته قبل از خطبه‌های نماز جمعه شهر شاهین‌شهر به مناسبت فرارسیدن ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران با تبریک حلول ماه رجب اظهار کرد: پرسنل ارتش جمهوری اسلامی ایران با پذیرفتن روح حاکم بر ملت زمینه‌های سرنگونی حکومت ۲ هزار و ۵۰۰ ساله ستم‌شاهی را رونق بخشیدند.

وی افزود: تغییری که توسط انقلاب اسلامی به رهبری امام (ره) اتفاق افتاد این تغییر نه‌تنها اذعان ملت نبود. بلکه این تغییر کل سیستم و نهادهای اداری و نظامی را نیز شامل می‌شد؛ و ارتش جمهوری اسلامی ایران همانند سایرین از این تغییر مستثنا نبود هر چند که این ارتش قبل از آن تغییرات کوشا شده بود.

فرمانده دانشکده صحرائی توپخانه مرآتو اصفهان با بیان اینکه شهید صیاد شیرازی یک نمونه عبادت و تعهد بندگی و یک مبلغ بزرگ دین بود، تصریح کرد: یا شهید بابایی و یا نامجو کسی بود که امام خمینی (ره) ایشان را به اسم می‌شناخت.

وی با بیان اینکه این تغییرات که قبل از انقلاب در بدنه‌ی ارتش اتفاق افتاده بود به سمت فرهنگ غرب یا لیبرال و کمونیست نبود، بلکه به سمت الهیت و خدایی بودن بود، بیان داشت: آمدن همافران نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران خدمت امام (ره) قبل از پیروزی انقلاب اسلامی همه حکایت از تغییر در ارتش داشت.

گودرزی گفت: ارتش ما چه در گذشته و چه در حال جزء اصلی از مردم و بدنه انقلاب ما است. پس‌ازآن نظام شاهنشاهی سرنگون و انقلاب اسلامی پیروز شد. جوهای مختلف سیاسی و اقتصادی و نظامی علیه ارتش جمهوری اسلامی به وجود آمد.

وی به اقداماتی که بنی‌صدر و بازرگان علیه ارتش جمهوری اسلامی ایران در کم کردن استعداد و خدمت مقدس سربازی انجام دادند اشاره داشت و ادامه داد: ارتش در قائله‌های مختلف پای‌کار آمد و همراه با سپاه پاسداران و در کنار مردم همان ابتدای انقلاب قائله‌های مختلف را در دم خفه کردند.

فرمانده دانشکده صحرائی توپخانه مرآتو اصفهان با بیان اینکه بعد از همه‌پرسی آری یا خیر جمهوری اسلامی ایران در ۲۹ فروردین ارتش توسط امام (ره) لقب ارتش جمهوری اسلامی به خود گرفت، خاطرنشان کرد: ایمان و سلحشوری همکاران ارتشی تمام نقشه‌های از پیش تعیین‌شده دشمنان را نقش بر آب کرد.

وی اضافه کرد: آن هنگامی‌که عراق با ۱۲ لشگر و پشتیبانی بیش از ۲۰ کشور به ایران حمله کرد اما نیروی‌های مسلح موجب پیشروی این سد بزرگ دشمنان شدند.

گودرزی با بیان اینکه پذیرفتنی نیست که به جنگ یک‌بعدی نگاه کرد، اظهار کرد: زمانی که نیروی دریایی ایران وارد میدان نبرد شد کاری به سر نیروی دریایی عراق آورد که تا پایان جنگ نتوانست سربلند کند.

وی با بیان اینکه در سال اول جنگ ۴۰ عملیات آفندی و ۷۲ عملیات ایزایی توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت، تصریح کرد: ۴۸ هزار شهید حاصل جنگ هشت‌ساله بود که اتفاقات بسیار زیادی افتاد.

فرمانده دانشکده صحرائی توپخانه مرآتو اصفهان بیان داشت: پس از جنگ و آمادگی هم جانبه ارتش جمهوری اسلامی نسبت به بازسازی ورود پیدا کرد. در ضمن ارتش تبعیت محض از ولایت‌فقیه داشته و دارد؛ و تاکنون بر طبق فرمایشات رهبری در مسائل سیاسی کشور ورود یا دخالت نکرده است.

وی تأکید کرد: خوشحالیم و افتخار می‌کنیم که شاخه‌ای از امنیت بر دوش ماست و می‌توانیم خدمتی به ملت همیشه درصحنه ایران اسلامی در این راستا بکنیم. ما نیز متجاوز نیستیم ولی اگر کشوری قصد تجاوز به این کشور را داشته باشد بدون شک درس عبرت‌انگیزی به او خواهیم داد.

انتهای پیام/ج

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top