صلواتی عنوان کرد؛

استارتاپ پزشک برتر نقش مؤثری در مدیریت حمل‌ونقل و کاهش ترافیک دارد

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: مجموعه پزشک برتر که در قالب کتاب، وب‌سایت و اپلیکشین موبایل توسط متخصصین دانشگاهی ایجاد شده است، نقش بسیار مؤثری در حوزه مدیریت حمل‌ونقل و کاهش ترافیک شهری دارد.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، علیرضا صلواتی معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان عصر امروز ۴ مهرماه ۱۳۹۷ ضمن بازدید از غرفه مجموعه پزشک برتر (بانک جامع اطلاعات پزشکی کشور که در قالب کتاب، وب‌سایت و اپلیکشین موبایل فعالیت می‌کند) در اولین نمایشگاه نوآوری، استارتاپ ها و اپلیکیشن در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان واقع در پل شهرستان اظهار کرد: نمایشگاه نوآوری، استارتاپ اصفهان (StartExpo) نمایشگاه مهم و برجسته تکنولوژی در اصفهان محسوب می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه با تأکید بر فناوری، به به‌عنوان کاربرد دانش در توسعه جوامع بشری و نوآوری، به‌عنوان به‌کارگیری ایده‌های نوین فعالیت خود را آغاز کرده است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان ادامه داد: با توجه به فقدان نمایشگاه‌های بین‌المللی مناسب در کشور که در برگیرنده تمامی حوزه‌های فناوری باشد، نمایشگاه استارتکس با همت اتاق بازرگانی و شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان و با حمایت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از ۳ تا ۶ مهرماه برگزار شده است.

وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه بستری مناسب برای عرضه نوآوری و فناوری است. برخلاف نمایشگاه‌های مشابهی که صرفاً عرضه و تبادل کالا را هدف‌گذاری کرده‌اند، هدف این نمایشگاه تبادل دانش فنی و تکنولوژی و مشارکت میان شرکت‌ها و نیز سرمایه‌گذاری روی طرح‌های نو و استارتاپ ها است.

صلواتی تصریح کرد: نمایشگاه استارتکس تلاش می‌کند تولیدکنندگان محصولات فناورانه را به مشتریان آن‌ها متصل کند، فناوری‌های روز را به صنایع متوسط و بزرگ معرفی نماید، سرمایه‌گذاران را با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در طرح‌های فناورانه یا استارتاپ ها آشنا کند، مخاطبین تخصصی و افراد تحصیل کرده را به بازدید از نمایشگاه دعوت کند و تجمع گسترده‌ای از نقش‌آفرینان اکوسیستم استارتاپی، نوآوری و فناوری را گرد هم آورد.

وی در ادامه با تحسین فعالیت بانک جامع اطلاعاتی پزشک برتر تأکید کرد: مجموعه پزشک برتر که در قالب کتاب، وب‌سایت و اپلیکشین موبایل توسط متخصصین دانشگاهی ایجاد شده است، نقش بسیار مؤثری در حوزه مدیریت حمل‌ونقل و کاهش ترافیک شهری دارد.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان با بیان اینکه وب‌سایت و اپلیکشین پزشک برتر زمان‌های دسترسی به پزشکان را به‌خوبی اطلاع‌رسانی می‌کند، گفت: این نوآوری تکامل‌یافته و جدید در حوزه پزشکی، نقش بسزایی در مدیریت زمان شهروندان، آسان شدن دسترسی بیماران به پزشکان، جلوگیری از ائتلاف وقت مردم و هوشمند سازی کاهش ترافیک در پی دارد.

صلواتی از مسئولان کشور، دانشگاه‌های علوم پزشکی، سازمان نظام پزشکی، نهادی امنیتی و به‌خصوص پزشکان درخواست کرد؛ که با استارتاپ هایی همچون پزشک برتر که دارای مجوزات لازم از نهادها و ارگان‌های مختلف هستند نهایت مساعدت و همکاری در جهت خدمت‌رسانی آسان‌تر و بهتر به مردم را داشته باشند.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top