اعضاء هیئت مدیره اصحاب رسانه شهرستان شاهین‌شهر و میمه مشخص شدند/انجام فعالیت‌های رسانه‌ای در شاهین‌شهر و میمه شکل قانونی به خود گرفت

اعضاء هیئت مدیره اصحاب رسانه شهرستان شاهین‌شهر و میمه مشخص شدند/انجام فعالیت‌های رسانه‌ای در شاهین‌شهر و میمه شکل قانونی به خود گرفت

به گزارش پایگاه خبری جویا آنلاین، ظهر امروز پنج‌شنبه ۹ مردادماه ۱۳۹۶ مجمع عمومی شورای هم‌اندیشی اصحاب رسانه شهرستان شاهین‌شهر و میمه در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با دعوت از ۱۳ تن از افرادی که به‌صورت رسمی و قانونی در سطح شهرستان شاهین‌شهر و میمه فعالیت رسانه‌ای می‌کنند و اسامی آن‌ها تا تاریخ ۹ شهریورماه ۱۳۹۶ هم در سایت جامع رسانه‌های کشور و هم در خانه مطبوعات کل کشور به ثبت رسیده است و همچنین با حضور نماینده حوزه رسانه اداره فرهنگ و ارشاد برگزار شد.

برای این جلسه بسیار مهم از ۱۳ نفر افراد مورد تائید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه رسانه تنها ۹ نفر از جمله (محسن فخریان، مصطفی جوکار، نورالله جویا، آقایان شمشیری، شاه نظری، وطن‌خواه اصفهانی و خانم‌ها خیراتی، حکمت پور و رضایی) در نشست هم‌اندیشی اصحاب رسانه شهرستان شاهین‌شهر و میمه شرکت کرده بودند که پس از گفتن نقطه نظرات خود اقدام به تعیین اعضای هیات مدیره نمودند.

که پس از پایان رأی‌گیری جهت تعیین اعضای اصلی هیات مدیره شورای هم‌اندیشی اصحاب رسانه شهرستان شاهین‌شهر و میمه، به ترتیب به انتخاب (آقایان فخریان با ۹ رأی، خانم خیراتی با ۶ رأی و آقای شمشیری با ۵ رأی) انجامید.

که انتخاب این سه تن به‌عنوان اعضای اصلی مجمع و به‌نوعی هیئت‌مدیره اصحاب رسانه شهرستان شاهین‌شهر و میمه، به پیشبرد و قانون‌مند کردن اهداف شورا و توسعه فعالیت‌های رسانه‌ای کمک بسزایی کرده و مفید فایده واقع خواهد شد. به‌نوعی شکل قانونی به فعالیت‌های رسانه‌ای خواهد داد.

 

joyaonline@

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top