اعطای کارت تردد برای خبرنگاران در ایام اربعین حسینی

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ایلام از آمادگی این معاونت برای اعطای کارت تردد به خبرنگاران در ایام منتهی به اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش جویا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس محمدرضا نظری روز دوشنبه در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه استان در زمینه آیین های اربعین حسینی اظهار داشت: جامعه خبرنگاران استان در طول سال های اخیر در معرفی ابعاد اربعین بسیار تلاش کردند و توانستند با اطلاع رسانی درست و به موقع بازوی پرتوان مسئولان در برگزاری این کنگره عظیم جهان اسلام باشند.

وی با قدردانی از تلاش های مجموعه خبرنگاران استان افزود: خبرنگاران ایلامی در سال های گدذشته با توجه به حجم بسیار زیاد تردد به مرز بین المللی مهران برای عزیمت به منطقه و تهیه گزارش با مشکلات بسیاری مواجه بودند که امسال بنا داریم با هماهنگی مسئولان استان و قرارگاه امام علی (ع) کارت های تردد برای این عزیزان تهیه و در اختیار آنان قرار دهیم تا با سهولت بیشتر به وظیفه خطیر و حساس خود عمل کنند.

مسئول کمیته فرهنگی قرارگاه امام علی (ع) یادآور شد: با توجه به اینکه فرماندهی میدان امسال به استان واگذار شده که نشان دهنده توانایی مسئولان استان برای برگزاری این مراسم با وجود جمعیت میلیونی تردد کننده است ، مطمئنیم با تلاش تمامی دستگاه ها ایلام از این آزمون نیز موفق بیرون خواهد آمد.

نظری اضافه کرد: تلاش مجموعه ارگان های دخیل در حوزه اربعین باعث شد امسال فرماندهی میدان به استان ایلام واگذار شود که در این میان نقش ناجای ایلام در این ارتباط تعیین کننده بود.

نظری با اشاره به جانمایی ۹۶ گیت ورود و خروج در مرز مهران برای تردد زائران گفت: فرآیند تردد اگر زائران با گذرنامه و ویزا به مرز مراجعه کنند، زمانبر نیست و بدون شک از عزیمت افرادیکه بدون روادید به مرز مراجعه کنند، بطور جد جلوگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top