ایده طراحی و ساخت «خانه معلولین» شاهین‌شهر برای سال آینده

عضو شورای شهر شاهین‌شهر خبر داد: ایده طراحی و ساخت «خانه معلولین» شاهین‌شهر در سال آینده

عضو شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر با اشاره به مطرح‌شدن ایده طراحی و ساخت «خانه معلولین» در شاهین‌شهر گفت: چنانچه این طرح به مرحله تصویب نهایی شورا برسد به‌عنوان یک پروژه عمرانی در سال ۹۶ صورت خواهد گرفت.

حسین ابراهیمی ناغانی امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی جویاآنلاین، با اشاره به مطرح‌شدن ایده طراحی و ساخت «خانه معلولین» در شاهین‌شهر اظهار کرد: این طرح در تاریخ ۱۶ دی‌ماه ۱۳۹۵ در جلسه علنی شورای اسلامی شاهین‌شهر که با حضور مدیر محترم بهزیستی شهرستان شاهین‌شهر و میمه و همچنین برخی از نمایندگان معلولین شاهین‌شهر برگزار شد توسط این‌جانب مطرح گردید.

وی با بیان اینکه بر اساس آخرین آمارهای رسمی اداره بهزیستی نزدیک به ۲ هزار و ۲۰۰ معلول در شهرستان شاهین‌شهر و میمه وجود دارد، افزود: که بر این تعداد ذکرشده اگر جانبازان عزیز و نزدیک به هفده هزار سالمندی را که دارای مشکل جسمی حرکتی نیز اضافه کنیم با توجه به محدودیت‌های ایجادشده برای این عزیزان می‌توان گفت که حجم بالایی از خانواده‌های شاهین‌شهری درگیر این مسئله‌اند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری و حمل‌ونقل شورای اسلامی شاهین‌شهر تصریح کرد:

به‌طور همه‌جانبه مرکزی برای تمرکز خدمات و فرصت‌های مختلف که بتواند استعدادهای معلولین عزیز را بالفعل نماید در شهر شاهین‌شهر وجود ندارد. به همین علت ایده اولیه ساخت مرکز واحدی برای به منصه ظهور رساندن ظرفیت‌های بالقوه‌ای که خاصه معلولین عزیز شاهین‌شهری باشد؛ با نام «خانه معلولین» مطرح گردید.

وی ادامه داد: در طرح اولیه می‌توان برای این مرکز به‌طور ضمنی کارکردهای آموزشی، ورزشی، تفریحی و کارگاهی و نمایشگاهی را در نظر گرفت که چنانچه این طرح در شورا به مرحله تصویب نهایی به‌عنوان یک پروژه عمرانی در سال ۹۶ برسد؛ با طراحی خاص و متناسب با نیاز این عزیزان انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top