بانوان اصفهانی در مسابقات سراسری شنای خطوط لوله و مخابرات نفت ایران قهرمان شدند

بانوان اصفهانی در مسابقات سراسری شنای خطوط لوله و مخابرات نفت ایران قهرمان شدند

تیم شنای بانوان زیر ۲۶ سال منطقه اصفهان در مسابقات شنای فرزندان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، مقام قهرمانی را از آن خود کرد.

به گزارش جویاآنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه اصفهان، این دوره از مسابقات به میزبانی منطقه اصفهان از ۷ تا ۹ مردادماه با حضور ۱۴ تیم از مناطق مختلف برگزار شد.

که در نهایت تیم منطقه اصفهان با ۴۰۰ امتیاز مقام اول، شمال غرب با ۳۱۴ امتیاز مقام دوم و مرکزی با ۲۵۶ امتیاز مقام سوم را کسب کردند و کاپ اخلاق نیز به منطقه شمال شرق اختصاص یافت.

در بخش شنای امدادی نیز مقام‌های برتر به ترتیب به ستاد، شمال غرب و شمال شرق تعلق گرفت.

رقابت‌های انفرادی این دوره از مسابقات در رشته‌های پروانه، قورباغه، کرال سینه و کرال پشت در رده‌های سنی ۱۷ سال و کمتر و ۱۸ تا ۲۵ سال برگزار شد که بانوان شناگر اصفهانی توانستند طی ۴۰ رقابت ۹ مقام اولی، ۹ مقام دومی و ۶ مقام سومی را در رده‌های سنی مختلف از آن خود کنند.

در آیین اختتامیه مسابقات، اکبر میرزایی رئیس امور ورزش و تربیت‌بدنی شرکت ضمن تبریک دهه کرامت و تشکر ویژه از مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران و اعضای شورای ورزش که در برگزاری مسابقات نقش پررنگی دارند گفت: ما علی‌رغم وجود محدودیت‌های مالی مسابقات ورزشی را که با شرکت خانواده‌های کارکنان شور و هیجان ورزشی پیدا می‌کند و نشاط و سلامتی را به همراه دارد برگزار می‌کنیم و امسال نیز طبق آئین‌نامه وزارت نفت به‌طور دقیق مسابقات در حال برگزاری است.

گفتنی است در پایان این مراسم از سوی روابط عمومی منطقه اصفهان از ۵ برگزیده مسابقات فرهنگی با اهدا یادمان فرهنگی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/ج

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top