حجت‌الاسلام هاشمی؛

برای شناخت هر چه‌بهتر بسیج باید به بیانات امام (ره) و رهبر معظم انقلاب مراجعه کرد

امام‌جمعه شهر گزبرخوار گفت: برای بیمه شدن کشور در برابر هجمه‌های دشمن همه مردم کشور باید به فنون نظامی و دفاعی آشنا باشند تا چشم طمع دشمنان کور شود.

به گزارش صدای جویا از اصفهان، حجت‌الاسلام سید حمیدرضا هاشمی، در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر گزبرخوار، با گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین و اشاره به پیام امام خمینی (ره) برای تشکیل شجره طیبه بسیج و عرض تبریک به همه آزادگان جهان به مناسبت پیروزی جبهه مقاومت بر داعش، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند: «که هیچ‌وقت ما نباید از کید دشمنان غافل شویم و باید همواره هوشیار باشیم».

وی افزود: از سردار قاسم سلیمانی برای تلاش‌ها و تدابیر سازنده‌ای که داشتند نهایت تشکر و قدردانی را داریم و به‌خوبی می‌دانیم که رزمندگان اسلام از چندین کشور در این مبارزات نقش مهم و عمده‌ای را ایفا کردند و مردم ایران و عراق و سوریه و همه مردم منطقه قدردان جان‌فشانی‌های این رزمندگان هستند.

امام‌جمعه شهر گز برخوار با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در جمع بسیجیان، ادامه داد: برای شناخت هر چه‌بهتر بسیج باید به بیانات امام خمینی (ه) و رهبر معظم انقلاب در این خصوص مراجعه کنیم، امام (ره) بسیج را به درخت تنومند و شجره طیبه‌ای تشبیه کردند که میوه‌های آن انسان را به خدا می‌رساند و حدیث عشق می‌سراید.

وی تصریح کرد: رهبر انقلاب فرمودند: «این بسیج است که ابرقدرت‌ها را به زانو درآورده است و سبب پیروزی اسلام در برابر نقشه‌های دشمن شده است و امروز جوانانی در صحنه حاضر هستند که امام (ره) و دوران پیروزی انقلاب را درک نکرده‌اند و این از معجزات انقلاب است».

حجت‌الاسلام هاشمی گفت: برای بیمه شدن کشور در برابر هجمه‌های دشمن همه مردم کشور باید به فنون نظامی و دفاعی آشنا باشند تا چشم طمع دشمنان کور شود، همچنین رهبر انقلاب فرمودند: «از جمله خطراتی که امام (ره) احساس کرد این بود که مبادا مسئولان کشور از بسیجیان فاصله بگیرند».

وی با اشاره به جمله امام خمینی (ره) مبنی بر مجازات اخروی مسئولانی که با بسیج همکاری نکنند، افزود: امروز هر کسی در هر شغل و حرفه‌ای که باشد اگر با بسیج کج باشد و همراهی نکند ضرر کرده است، بنابراین خانواده‌ها خودشان و فرزندانشان عضو بسیج شوند و از ظرفیت‌های بزرگ بسیج برای خدمت به اسلام و انقلاب استفاده کنند.

انتهای پیام/شاهین پرس/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top