تأکید میکنم مراقبت شود که امانت آراء مردم حفظ شود/در یک منطقه ناامن، جمهوری اسلامی با آرامش مشغول تدارک انتخابات است

تأکید میکنم مراقبت شود که امانت آراء مردم حفظ شود/در یک منطقه ناامن، جمهوری اسلامی با آرامش مشغول تدارک انتخابات است

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری جویاآنلاین، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، هزاران نفر از اقشار مختلف مردم استان های زنجان، سمنان و قزوین، صبح امروز (چهارشنبه) با امام خامنه‌ای دیدار کردند. در ادامه بخش‌هایی از بیانات معظم‌له که منتشر شده، به اطلاع عموم می رسد.

+نگاه کنید به کشورهای منطقه، کجاست که ناامنی نباشد؟ در بین این مجموعه‌ی ناامن، جمهوری اسلامی با امنیت و آرامش مشغول تدارک انتخابات است.

+دو روز به انتخابات بیشتر باقی نمانده است و بحمدالله محیط کشور، محیط آرام، همراه با آرامش و سکینه  است؛ این خیلی ارزش دارد.

+انتخاباتی در یک کشور ۸۰میلیونی به راه می‌افتد، مردم با شور و شوق خود را آماده می‌کنند اما  آرامش همه‌جا برقرار است. این خیلی باارزش و بااهمیت است؛ این را باید قدر دانست.

+همه بدانند دستگاه‌های اجرایی و نظارتی و دستگاه‌های حافظ امنیت، به‌طور جدی مشغول کار هستند. هماهنگ هم دارند حرکت می‌کنند. با وجود این به این دستگاه‌های مورد اعتماد تأکید می‌کنم مراقب باشند که آراء مردم مأمون باشد و امانت آن حفظ شود.

+ممکن است در این بین کسانی باشند که بخواهند یک تخلفاتی بکنند لکن دستگاه‌ها -چه دستگاه‌های نظارتی چه دستگاه‌های اجرایی چه دستگاه‌های حافظ امنیت- بحمدالله مورد قبول و اعتماد هستند و البته باید مراقبت کنند.

+ملت ایران دشمن دارد. در مقابل دشمن چهره‌ی ملت باید حاکی از عزم و تصمیم راسخ و اعتماد به نفس و سکینه و آرامش باشد.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top