تصویر/نامزدهایی که قرار است قانون‌مدار و قانون‌گذار باشند از همین ابتدا با قانون‌شکنی کار خود را شروع کردند

تصویر/نامزدهایی که قرار است قانون‌مدار و قانون‌گذار باشند از همین ابتدا با قانون‌شکنی کار خود را شروع کردند

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی جویاآنلاین، به نقل از پایگاه عدالت‌خواهی شاهین‌شهر در گزارشی این سایت آورده است که تبلیغات انتخاباتی شورای شهر شاهین‌شهر از کلید خورده و در همان شب اول تبلیغات شاهد ده‌ها تخلف انتخاباتی از سوی نامزدهای شورا بودیم.

این سایت ادامه می‌دهد: متأسفانه نامزدهایی که قرار است قانون‌مدار و قانون‌گذار باشند از همین ابتدا با قانون‌شکنی کار خود را شروع کردند.

سایت عدالت‌خواهی شاهین‌شهر به فرمایشی از حضرت امام خمینی (ره) اشاره می‌کند که می‌فرمایید: «سعی کنند تبلیغات انتخاباتی شما در چارچوب تعالیم و اخلاق عالیه اسلام انجام شود و از کارهایی که با شئون اسلام منافات دارد جلوگیری گردد. باید توجه داشت که هدف از انتخابات درنهایت حفظ اسلام است. اگر در انتخابات حریم مسائل اسلام رعایت نشود چگونه منتخب حافظ اسلام می‌شود.»

این سایت تأکید می‌کند: واقعا نامزد شورایی که قانون را رعایت نمی‌کند، چهره شهر را نازیبا می‌کند و حرمت اخلاق عالیه اسلام را می‌شکند، چطور می‌خواهد از حقوق مردم دفاع کند؟!

عدالت‌خواهی شاهین‌شهر یادآور می‌شود:‌ نامزدهای شورای شهر در جلساتی توجیهی که از سوی هیئت اجرایی و هیئت نظارت اخیرا برگزار شد به آن‌ها بارها تذکر داده‌شده که فقط بر روی مکان‌های مشخص که تعبیه‌شده باید تبلیغات نمایند و از چسباندن عکس بر روی مکان‌های عمومی مثل دیوار یا تیر برق و پل عابر پیاده و یا درخت و … باید خودداری نمایند.

این سایت با بیان اینکه غیرازاینکه این نامزدها خلاف قانون عمل کرده‌اند متأسفانه چهره شهر را نیز نازیبا کرده‌اند، تصریح می‌کند: در میان نامزدهای شورای شهر شاهین‌شهر خانم انصاری اردلی انواع تخلفات تبلیغاتی را انجام داد و واقعاً چهره شهر را مخدوش کرد (که در تصاویر مشهود است).

عدالت‌خواهی شاهین‌شهر متذکرمی شود: در ساعات پایانی یک دستگاه تراکتور اقدام به چسباندن پوسترهای نامبرده بر روی تیر برق‌های سطح شهر می‌کند (که فیلم آن موجود است و می‌توانید در کانال تلگرامی سایت عدالت‌خواهی مشاهده  نمایید) این در حالی است که همسر ایشان مسئول قسمت مهمی از شهرداری شاهین‌شهر است و جا داشت به‌عنوان یکی از مسئولان شهرداری به ایشان تذکرات لازم را مبذول می‌داشتند و از خدشه‌دار کردن چهره شهر جلوگیری می‌کردند.

این سایت در ادامه تأکید می‌کند: البته لازم به ذکر است ناظران هیئت نظارت و اجرایی و به‌خصوص دادستان شهرستان تمام این تخلفات را رصد می‌نمایند و با جدیت در موقع لازم با آن‌ها برخورد خواهند کرد؛ در ضمن تصاویر تخلفات تبلیغاتی برخی نامزدهای شورای شهر را نیز نشان می‌دهد.

 

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top