تصویر/کسانی که قبلاً بر کرسی‌های شورای شهر نشسته‌اند روش تبلیغاتشان با سایرین فرق می‌کند

تصویر/کسانی که قبلاً بر کرسی‌های شورای شهر نشسته‌اند روش تبلیغاتشان با سایرین فرق می‌کند

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین، سایت عدالت‌خواهی شاهین‌شهر مطلبی را تحت عنوان (قابل‌توجه بعضی کاندیداهایی که قبلا در شورا بوده‌اند و یا مسئولیتی در شهر داشته‌اند) به قلم، هادی رسولی است که دارای مطالب قابل‌توجهی است که شما همراهان همیشگی این پایگاه خبری را به دیدن و شنیدن آن با توجه به شروع شدن زمان تبلیغات نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و همچنین پنجمین دوره شهر و روستا جلب می‌کنم.

وی در این یادداشت آورده است که آنچه را که در چنته اعمالتان دارید به میدان بیاورید و اظهار می‌کند: کسانی که قبلا در شهر شاهین‌شهر مسندی داشته‌اند یا قبلا توانسته‌اند بر کرسی‌های شورای شهر بنشینند، روش تبلیغاتشان با کسانی که در پست و مقامی در شهر نبوده‌اند باید تفاوت داشته باشد.

رسولی ادامه می‌دهد: آن‌کسی که قبلا در شورای شهر و یا شهردار و یا مسئولیتی در شهر داشته است، دیگر نباید با پوستر و تراکت و شعار و  ارتباط با کسانی که رأی گروهی دارند و  تحریک احساسات قومی و شام و ناهار و…روش‌های نامطلوب مرسوم در انتخابات شورای شهر شاهین‌شهر دنبال رأی آوردن باشند.

وی متذکر می‌شود: بهترین تبلیغ آنان باید عملکردشان باشد. باید از  کارهای مثبتی که کرده‌اند و از کارهای منفی که جلوی آن را گرفتند به مردم بگویند.

این نگارنده بیان می‌دارد که باید به مردم بگویند چگونه جلوی فساد و رانت‌خواری در مجموعه زیردستشان را گرفته‌اند؛ و چگونه توانسته‌اند جلوی کانون‌های قدرت و ثروت بایستند.
وی تأکید می‌کند: باید برای مردم توضیح دهند چگونه با تجمل‌گرایی و اسراف  در دوران تصدی مسئولیتشان مقابله کرده‌اند. چگونه توانسته‌اند جلوی ریخت‌وپاش‌های اداری را بگیرند. باید  توضیح دهند چقدر توانسته‌اند برای مردم و شهرشان احقاق حق کنند. چقدر توانسته‌اند برای جذب بودجه و سرمایه تلاش کنند. باید به مردم بگویند به چه صورت جلوی پارتی‌بازی و رشوه‌خواری در سیستم مدیریتی تحت مسئولیتشان را گرفته‌اند.

او تصریح می‌کند: باید برای مردم توضیح دهند برای اصلاح سیستم‌های اداری و جلوگیری از تخلف و شفاف‌سازی مالی و جلوگیری از دور زدن قوانین در مجموعه زیردستشان چه اقداماتی انجام دادند.

وی ادامه می‌دهد: باید بگویند تابه‌حال چقدر توانسته‌اند مشکلات مردم را که با مدیریت آن‌ها در ارتباط بوده و در بروکراسی اداری متوقف بوده را حل کرده‌اند.

رسولی خواهان این مطلب است که باید از نوع زندگی شخصی‌شان  که از نوع اشرافی است و یا ساده و معمولی توضیح دهند؛ و متذکر می‌شود: باید از میزان اموالی که در زمان تصدی مسئولیت به دست آورده‌اند برای مردم بگویند و از اعلام لیست اموال خودشان و خانوادشون ترسی نداشته باشند.

وی بیان می‌دارد: برای مردم توضیح دهند که در چند درصد جلسات شورا و یا غیر شورا شرکت کرده‌اند. میزان ساعت کارشان به‌طور میانگین  برای رفع مشکلات شهر چقدر بوده است. باید بگویند که چقدر به کانون‌های قدرت و ثروت  وابسته‌اند و به‌جای آنکه وامدار مردم باشند وامدار چه کسانی هستند. باید قدرت شرکت در مناظره‌های احتمالی که  از طرف کاندیداهای دیگر دعوت می‌شوند را داشته باشند و حتی خودشان در برگزاری مناظره پیش‌قدم باشند.

وی می‌گوید: اینکه برخی مدیران و مسئولین و اعضای شورای قبل که هم‌اکنون کاندیدا هستند در مراسم‌های مذهبی و ختم و فاتحه و … شرکت می‌کنند  و با مردم در گروه‌های تلگرامی به‌عنوان حامیانشان  ارتباط دارند و بعضا به برخی سؤالات  و مشکلات مردم پاسخ می‌دهند (فقط پاسخ می‌دهند حل نمی‌کنند)   و ابراز همدردی می‌کنند خوب است ولی این عمل برای آنکه مردم دوباره به آن‌ها اعتماد کنند کافی نیست. این حرکات را در دنیای امروز حرکات پوپولیستی میگویند.
برای مردم مهم‌تر از در کنار و حضور بودن  آقایان، بیشتر حل  و رفع مشکلات مردم و شهرشان است.

وی یادآورمی شود: مردم این شهر دیگر آگاه هستند و می‌فهمند که مسئول و یا کسی که قبلا در شورا حضور داشته اگر می‌خواهد خودش را با عکس و بنر  و پوستر مطرح کند حتما چیزی در چنته اعمال خود نداشته است  . پس خودتان و اعمالتان  را و آنچه در  چنته دارید را برای مردم نمایش بگذارید نه عکس و تصاویر زیبا و بنرها و پوسترهای رنگارنگ را. چراکه ما؛ می‌خواهیم؛ در؛ جامعه؛ ظلم؛ نباشد!

انتهای پیام/چ

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top