تعداد پیکرهای کشف شده در معدن یورت آزادشهر گلستان به ۲۶ نفر رسید

تعداد پیکرهای کشف شده در معدن یورت آزادشهر گلستان به ۲۶ نفر رسید

به گزارش جویاآنلاین، چهار پیکر دیگر بعدازظهر پنجشنبه در معدن یورت آزادشهر کشف شد، تا با گذشت حدود ۳۲ ساعت از حادثه، تعداد پیکرهای کشف شده به ۲۶ نفر برسد.

۲۲ پیکر تا بامداد پنجشنبه در معدن یورت آزادشهر کشف شده بود و با احتساب چهار پیکر خارج شده دیگر، در مجموع ۲۶ پیکر پس از این حادثه در معدن کشف شده است.

لازم به ذکر است؛ حوالی ظهر چهارشنبه در پی انفجار معدن زمستان یورت آزادشهر ۳۵ معدنچی حبس و تا کنون پیکرهای ۲۶ معدنچی در معدن کشف شده است.

به همین خاطر حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی جان‌باختن جمعی از کارگران زحمتکش در حادثه دلخراش معدن گلستان را تسلیت گفتند و تأکید کردند: لازم است همه اقدام‌های ممکن برای نجات گرفتاران انجام گیرد.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه‌ی دلخراش و مصیبت‌بار معدن در گلستان که به جان‌باختن جمعی از کارگران زحمتکش و رنج‌دیده و گرفتاری جمعی دیگر از آن عزیزان انجامیده است، این‌جانب را داغدار و مصیبت‌زده کرد. لازم است همه‌ی اقدام‌های ممکن برای نجات گرفتاران انجام گیرد. حادثه بسیار تلخ است و امیدواریم خداوند نظر عنایتی بفرماید. به خانواده‌های همه‌ی آن عزیزان تسلیت می‌گویم و برای آنان صبر و آرامش و برای گرفتاران فرج الهی را مسألت می‌کنم. تلاش دستگاههای گوناگون مأجور است، هرچه می‌توانند این تلاش را افزایش دهند.

انتهای پیام/ج

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top