جلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی‌البدل هیات اجرایی انتخابات برخوار برگزار شد

جلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی‌البدل هیات اجرایی انتخابات برخوار برگزار شد

به گزارش جویاآنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری برخوار جلسه انتخاب معتمدین هیأت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان در اجرای ماده ۲۴ قانون انتخابات شوراها با حضور تعداد ۲۶ نفر از معتمدین اقشار مختلف مردم، اعضاء هیأت نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان به ریاست فرماندار تشکیل شد.

اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان برخوار ضمن تبریک پیشاپیش حلول سال جدید و میلاد مسعود حضرت فاطمه زهرا (س) و امام راحل(ره) از حضور معتمدین مورد تأیید قرارگرفته تشکر و در توضیحاتی به اهمیت انتخابات در نظام مردم‌سالاری دینی و برکات انتخابات در بسترسازی مشارکت مردم و تعیین سرنوشت خود و کمک به اقتدار نظام جمهوری اسلامی پرداخت  و بر رعایت قانون‌مداری و صیانت از آراء مردم و حقوق انتخاب‌کنندگان و انتخاب شوندگان در فرایند انتخابات تأکید نمود.

فرماندار ضمن تشکر از همراهی و حسن نظر هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان از منتخبین معتمدین عضو هیأت اجرایی انتخابات شوراهای شهرستان خواست ضمن توجه به ملاحظات اخلاقی و قانونی این مسئولیت و رعایت بی‌طرفی لازم، جدیت و اهتمام مضاعفی در اجرای بهینه انتخابات و صیانت از آراء مردم داشته باشند.

در این جلسه جناب آقای رمضانی رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان نیز در توضیحاتی بر رعایت موازین اخلاقی و قانونی در انتخابات تأکید نمود و آمادگی هیئت نظارت را برای همکاری قانونمند با هیأت اجرایی شهرستان اعلام نمود.

در ادامه پس از انجام رأی‌گیری تعداد ۸ نفر شامل آقایان عباس کمالی، عبدالرسول رفیعی، مرتضی روان‌بخش، سید حسین موسوی، رضا نریمانی، رضا احمدیان، سید مجید حسینی و حسین دری به‌عنوان اعضاء اصلی و تعداد۵ نفر شامل آقایان اکبر جزی، مصطفی جهرمی نسب، احمد عرب، احمد جعفری و حسن احمدی به‌عنوان اعضاء علی‌البدل هیئت اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهرستان انتخاب شدند.

گفتنی است هیأت اجرایی انتخابات شورای اسلامی به ریاست فرماندار و عضویت مدیران آموزش‌وپرورش و ثبت‌احوال شهرستان و ۸ نفر معتمدین اصلی انتخاب‌شده، مسئولیت صحت برگزاری انتخابات حوزه انتخابیه را به عهده‌دارند.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top