جلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی‌البدل هیات اجرایی انتخابات شاهین‌شهر و میمه برگزار شد

جلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی‌البدل هیات اجرایی انتخابات شاهین‌شهر و میمه برگزار شد

به گزارش جویاآنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری شاهین‌شهر و میمه جلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی‌البدل هیئت اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان شاهین‌شهر و میمه با حضور فرماندار و اعضای هیات نظارت بر انتخابات شهرستان و جمعی از معتمدین شهرهای شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

علیرضا بصیری جزی فرماندار شاهین‌شهر و میمه در این جلسه قانون مداری را زمینه‌ساز برگزاری انتخابات سالم و قانون‌مند دانست و گفت: برای انتخاب معتمدین هیئت اجرایی سعی شده است از تمام گروه‌ها و سطوح جامعه استفاده شود.

وی اجرای قانون برای حفظ و صیانت از رأی مردم را مسؤولیت سنگینی بر دوش مسؤولان عنوان و خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا با فراهم نمودن زمینه اعتماد و ایجاد فضای برابر و مناسب برای فعالیت و مشارکت همه گروه‌ها و سلیقه‌ها مشارکت حداکثری مردم را به وجود آورده و در نهایت این آزمون حساس را با سربلندی پشت سر بگذاریم.

فرماندار شهرستان با تأکید بر رعایت اصل بی‌طرفی و شفاف‌سازی تصریح کرد: فراهم کردن بستر برای حضور حداکثری مردم و تأمین امنیت و سلامت برگزاری انتخابات از برجسته‌ترین وظایف متصدیان و مجریان است و بر اساس قانون انتخابات، هیچ‌یک از اعضای هیات اجرایی و هیئت نظارت بر انتخابات حق ندارند که بر له یا علیه نامزدها تبلیغ کنند.

در ادامه این جلسه از بین ۲۷ نفر معتمد شهرهای شهرستان شاهین‌شهر و میمه، هشت نفر به‌عنوان اعضای اصلی و پنج نفر نیز به‌عنوان اعضای علی‌البدل هیئت اجرایی انتخابات پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان انتخاب شدند.

اسامی معتمدین اصلی هیات اجرایی عبارت‌اند از: آقایان سید علی حسینی، اکبر هادیان، حسین‌علی محمدی، احمدرضا مظفری‌ها، مهدی محمدی، مهدی گودرزی، حسن کاشانی و محسن فخریان به‌عنوان اعضای اصلی و محمدعلی نصیریان، براتعلی باباخانی، محسن ربیعی، مهدی اعراب، کمال کلباسی نیز به‌عنوان اعضای علی‌البدل هیئت اجرایی انتخاب شدند.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top