جهانگیری عنوان کرد؛ مردم ولایتمدار، شریف و همیشه در صحنه شاهین‌شهر مصداق آیه شریفه «لم یشکر مخلوق ولم یشکر خالق» هستند

جهانگیری گفت: از طرف خودم و خانواده‌ام تقدیر و تشکر فراوان دارم خدمت همه همشهریان فهیم چه بزرگوارانی که به این‌جانب اعتماد کردند رأی دادند و چه بزرگوارانی که به هر دلیلی تشخیص دادند به این بنده حقیر رأی ندهند.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا، علیرضا جهانگیری منتخب مردم شاهین‌شهر در شورای اسلامی شهر: خطاب به مردم همیشه در صحنه و شریف شاهین‌شهر بیانیه‌ای صادر کرده است:

وی در ابتدای این بیانیه خود را به‌عنوان خادم مردم شریف، شرافتمند و همیشه در صحنه شاهین‌شهر خوانده است و اظهار می‌کند: شما به مصداق آیه شریفه «لم یشکر مخلوق ولم یشکر خالق» هستید.

وی می‌افزاید: از طرف خودم و خانواده‌ام  تقدیر و تشکر فراوان دارم خدمت همه همشهریان فهیم چه بزرگوارانی که به این‌جانب اعتماد کردند رأی دادند و چه بزرگوارانی که به هر دلیلی تشخیص دادند به این بنده حقیر رأی ندهند.

عضو کنونی شورای شهر شاهین‌شهر با بیان اینکه تبریک عرض می‌کند ابتدا به همه کاندیدهای محترم که  احساس تکلیف کردند و پا به عرصه انتخابات گذاشتند، تصریح می‌کند: تبریک دوم را به منتخبین مردم و همیاران بنده در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر از جمله آقایان سجاد قهرمانی، اسماعیل فرهادی، پرستو جهانگیری، حسین ابراهیمی ناغانی، علی فتحی و مهرداد مختاری دارم و امیدوارم که با اتحاد و همدلی بتوانیم شورای قوی و کارآمد همراه با شهرداری مردمی داشته باشیم.

وی در پایان تأکید می‌کند: بنده هم با استعانت از خداوند متعال با نظر به اینکه من رأی مردم را حق‌الناس میدانم در حد توانم آخرین تلاشم را همراه با منتخبین مردم در شورای آینده برای خدمت و سازندگی شاهین‌شهر با اقوام خوب، متحد و همیشه در صحنه آن ازجمله لُر، کُرد، فارس، ترک، بلوچ و…. خواهم کرد. و در این راه خدمت صادقانه و بدون هیچ چشم‌داشتی به دعای خیر و همیشگی شما مردم شریف و شهیدپرور و ولایتمدار احتیاج مبرم دارم.

انتهای پیام/

 

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top