جهانگیری عنوان کرد: شورای اسلامی شاهین‌شهر اردیبهشت‌ماه امسال مفتخر به کسب نشان خدمت در استان اصفهان شد

عضو شورای اسلامی شاهین‌شهر اصفهان گفت: دوره چهارم شورای اسلامی شاهین‌شهر اردیبهشت‌ماه امسال مفتخر به کسب نشان خدمت در استان اصفهان شد.

علیرضا جهانگیری عضو کنونی و منتخب مردم شاهین‌شهر در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر امروز در گفت‌وگو با صدای جویا در ابتدا خود را به‌عنوان خادم مردم شریف، شرافتمند و همیشه در صحنه شاهین‌شهر خوانده است و اظهار کرد: از طرف خودم و خانواده‌ام تقدیر و تشکر فراوان دارم از تک‌تک همشهریان فهیمم، چه بزرگوارانی که به این‌جانب اعتماد کردند و چه بزرگوارانی که به هر دلیلی تشخیص دادند به این بنده حقیر رأی ندادند.
عضو کنونی شورای شهر شاهین‌شهر با بیان اینکه تبریک عرض می‌کند ابتدا به همه کاندیدهای محترم که احساس تکلیف کردند و پا به عرصه انتخابات گذاشتند، افزود: تبریک دوم را به منتخبین مردم و همیاران بنده در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر ازجمله آقایان (سجاد قهرمانی، اسماعیل فرهادی، پرستو جهانگیری، حسین ابراهیمی ناغانی، علی فتحی و مهرداد مختاری) دارم و امیدوارم که با اتحاد و همدلی این عزیزان بتوانیم شورای قوی و کارآمد همراه با شهرداری مردمی داشته باشیم.
منتخب مردم شاهین‌شهر در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر با پرداختن به ویژگی‌های یک عضو ایده ال برای شورای شهر تصریح کرد: در یکی از تخصص‌های عمران و معماری، شهرسازی، مدیریت و برنامه‌ریزی شهری، هنر و زیبایی‌شناسی، حقوق و قوانین شهری، مالی و اقتصاد شهری، جامعه‌شناسی شهری و روانشناسی مناسبات شهروندان، دارای تحصیلات آکادمیک یا تجارب عملی باشد.
وی ادامه داد: توان ارزش‌آفرینی (مالی، هویتی، نهادی و…) را برای شهر از جنبه‌های گوناگون داشته باشد .هرماه حداقل یک ساعت لباس یکی از کارگران شهرداری (آتش‌نشانی، فضای سبز، پاکبان و…) را بپوشد و به دغدغه‌های آن‌ها گوش فرا دهد. نقش سیاست‌گذاری و نظارت مثبت برای توسعه را به نقش بازدارنده برای بهسازی شهر بدل نکند.پارلمان شهر را با محل کسب، حداکثر سازی سود و تأمین منافع شخصی اشتباه نگیرد. مسائل و جریان‌های سیاسی دارای تاریخ‌مصرف بوده و زود فاسد می‌شوند، اما شهرها شومینه‌های تاریخ‌اند و عمری به بلندای اندیشه‌های مدرن بشر دارند، ازاین‌رو با موضوعات پایدار و ماندگار، رفتار تاریخ‌مصرف دار نکند و…. می‌باشد.
وی به کسب نشان خدمت در نهم اردیبهشت‌ماه امسال توسط شورای اسلامی شاهین‌شهر در دوره چهارم در استان اصفهان اشاره کرد و گفت: آیین بهره‌برداری از فرهنگسرای خانواده با اعتباری بالغ‌بر ۹۵ میلیارد ریال، افتتاح تعدادی پروژه عظیم شهری با اعتباری بالغ‌بر ۲۰۵ میلیارد ریال با حضور جناب زرگرپور استاندار اصفهان برگ زرینی دیگر از خدمات شهرداری و شورای اسلامی شاهین‌شهر به همشهریان شاهین‌شهری بود که اردیبهشت‌ماه امسال به بهره‌برداری رسیدند.
انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top