حجت‌الاسلام ماندگاری: امروزه آمریکا، اسرائیل و آل‌سعود راضی به داشتن اسلام ناب آمریکایی شده‌اند

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه خط آمریکا و اسرائیل بدون شک خط یزید است، گفت: امروزه آمریکا، اسرائیل و دولت وهابی صفت آل‌سعود راضی به داشتن اسلام ناب آمریکایی شده‌اند.

به گزارش جویا به نقل از فارس  حجت‌الاسلام محمدمهدی ماندگاری بعد از ظهر امروز در جمع عزاداران حسینی در مصلای نماز جمعه شاهین‌شهر اظهار کرد: اسلام یک‌ زمانی به سلیقه خداست که روز قیامت مورد قبول خداوند متعال است و یک‌ زمانی هم به سلیقه غیر خدا است.

وی با بیان اینکه اگر اسلام به سلیقه غیر خدا باشد از آن دو نوع نتیجه به دست می‌آید، افزود: این نوع پذیرش اسلام در روز قیامت مورد پذیرش نخواهد بود و حتی در این زمینه کسی ما را یاری نخواهد کرد.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: اگر پذیرش اسلام به سلیقه خداوند متعال باشد بدون شک اهل‌بیت(ع) راهنمای انسان هم در این دنیا و هم در آخرت خواهند بود، در ضمن بر عکس این موضوع نیز وجود دارد.

حجت‌الاسلام ماندگاری اسلام سلیقه‌ای را یکی از دلایل دشمن شدن مردم کوفه با امام حسین(ع) عنوان کرد و گفت: چون خداوند متعال از داخل و خارج عالم هستی با خبر است باید تلاش خود را در جهت اینکه با سلیقه او تنظیم شویم، به کار گیریم.

وی با بیان اینکه ۳ گام باید در راه اسلام به سلیقه خداوند متعال برداریم، تصریح کرد: امروزه آمریکا، اسرائیل و دولت وهابی صفت آل سعود راضی به داشتن اسلام ناب آمریکایی شده‌اند.

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه دشمنان با اسلام و مسلمانان شیعه‌ای که خاصیتی نداشته باشند مشکلی ندارند، بیان داشت: اسلام ناب محمدی(ص) است که هم ظلم‌ستیز و هم یاور مظلومان است.

حجت‌الاسلام ماندگاری با تأکید بر اینکه واقعه عاشورا یک نقطه نیست بلکه یک خط است، خاطر نشان کرد: هر کسی که در خط امام حسین(ع) است هیچ‌ وقت به سراغ یزید نمی‌رود.

وی با بیان اینکه خط آمریکا، اسرائیل و دولت وهابی صفت آل سعود بدون شک خط یزید است، گفت: همان مدلی که یزید کودکان امام حسین(ع) را به شهادت رساند، امروزه آمریکا، اسرائیل و دولت وهابی صفت آل سعود نیز به همان شیوه و روش کودکان بی‌دفاع و بی‌گناه سوریه، یمن و عراق را به شهادت می‌رسانند.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: کسانی به سراغ خدا، کتاب خدا، اهل‌بیت(ع) و مراجع می‌روند که اسلام ناب محمدی(ص) را درک و فهمیده‌اند و به آن نیز کاملاً اعتقاد دارند.

حجت‌الاسلام ماندگاری در پایان ۳ گام اسلام به سلیقه خدا را این‌ گونه بیان کرد: چون خدا را حس می‌کند واجبات خود را خوب انجام می‌دهد، ایمان داشتن به‌ روز قیامت و مواظب مکر شیطان بودن، این ۳ گام است، زیرا دشمنان اسلام امروزه با پنبه سر مسلمانان را می‌برند نه با اسلحه و باید مراقب دشمن ندیدنی و غائب بود.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top