حضور اعضای شورای اسلامی شاهین‌شهر در مراسم هفتمین روز عروج ملکوتی شهید مدافع حرم حججی

حضور اعضای شورای اسلامی شاهین‌شهر در مراسم هفتمین روز عروج ملکوتی شهید مدافع حرم حججی

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین اعضای شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر (علی فتحی، علیرضا جهانگیری و مهرداد مختاری) در مراسم هفتمین روز عروج ملکوتی شهید محسن حججی که شب جمعه مورخ ۲۶/۰۵/۱۳۹۶ در گلستان شهدا نجف‌آباد کنار مزار همرزمان و دیگر مجاهدان عرصه امنیت میهن اسلامی با حضور شخصیت‌های کشوری لشگری برگزار شد حضور یافتند.

اعضای شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر که با استقبال اعضای شورای اسلامی شهر نجف‌آباد از آن‌ها در این مراسم حضور یافتند، به ملاقات از خانواده شهید مدافع حرم علیرضا نوری به همراه حضرت حجت‌الاسلام محمد صفری امام‌جمعه یزدانشهر نجف‌آباد و هیئت همراه به ملاقات خانواده دیگر شهید مدافع حرم علیرضا نوری نیز رفتند.

حجت السلام علی کریمی، علیرضا جهانگیری، علی فتحی، مهرداد مختاری از فعالین اجتماعی و اعضای شورای شهر شاهین‌شهر و آقای امین عیدی وندی مسئول انجمن دانشجویان و حجت السلام قربانی پور از روحانیون یزدانشهر امام‌جمعه محترم را در این دیدار همراهی می‌کردند.

حجت‌الاسلام محمد صفری در این ملاقات با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله‌العالی اظهار کرد: جلسه‌ای بودیم که صحبت شد، حضرت آقا فرمودند جوانان امروز این کشور از جوانان اوّل انقلاب شور و هیجان و غیرت دفاع از انقلاب بیشتری دارند، سؤال کردیم که آیا حضرت آقا برای دلگرمی جوانان این موضوع را مطرح کردند یا خیـر؟! که فرزند حضرت آقا فرمودند من هم همین سؤال را از محضر ایشان پرسیدم که آیا این‌گونه می‌خواهید به جوانان بها دهید که حضرت آقا در جواب فرمودند: نخیـر؛ جوانان امروز ما از جوانان آن اوایل انقلابی‌تر و مجاهدترند مگر نمی‌بیند که چطور همین جوانان برای دفاع از حرم آل الله در سوریه برای اعزام درخواست پیاپی می‌کنند؟!

در این دیدار هیأت محترم فرهنگی و منتخبین شورای شهر شاهین‌شهری ضمن دلجویی از خانواده شهید علیرضا نوری با بیان روحیات و درس آزادگی و خدمتی که شهیدان به ملت سرافرازمان دادند خاطرنشان کردند: امروز اگر در ایران اسلامی مسئولی نتواند پاسخگوی مردم باشد مدیون خون شهیدی است که برای تأمین امنیت و حریّت ما گام برداشته و جهاد نموده.

در این دیدار خانواده‌های محترم شهیدان عشوری و نوری؛ از محضر امام‌جمعه محترم و فرمانده قرارگاه حساس فرهنگی یزدانشهر و همچنین از منتخبین و فعّالان اجتماعی شهر شاهین‌شهر قدردانی و تشکر کردند.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top