حق شناس گرگابی خبرداد: جبهه مردمی انقلاب اسلامی در استان اصفهان سازماندهی شد

حق شناس گرگابی خبرداد: جبهه مردمی انقلاب اسلامی در استان اصفهان سازماندهی شد

به گزارش جویاآنلاین، عبدالله حق‌شناس گرگابی با اشاره به تشکیل جبهه مردمی انقلاب اسلامی در استان اصفهان اظهار کرد: این جبهه با هدف مشارکت مردم در سرنوشت کلیه امور جاری کشور از تصمیمات جزئی تا کلان کشور کار خود را از ۸ دی ماه در استان اصفهان آغاز کرده است.

وی با بیان این که این جبهه تابلوی هیچ حزبی را ندارد، افزود: در ۴۵ روز گذشته در ۲۴ شهرستان استان اصفهان با انتخاباتی که انجام شده، مجمع، هیأت رئیسه، رؤسا و دبیران جبهه مردمی انقلاب اسلامی هر شهرستان مشخص شده است.

مسؤول دفتر حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس ادامه داد: روز گذشته دبیر و نائب رئیس جبهه در شهرستان اصفهان به عنوان آخرین شهرستان مشخص شد؛ از زمان شکل‌گیری جبهه در استان اعضا در همایش‌های کشوری و استانی حضور فعال داشتند.

وی با بیان این در حال حاضر برنامه‌ها با محوریت انتخابات است، گفت: با توجه به برگزاری ۳ انتخابات به صورت همزمان در استان اصفهان در حال حاضر مسؤولان پیگیری برنامه‌های پیش از انتخابات هستند.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان اصفهان با تاکید بر نقش رسانه‌ها عنوان کرد: رسانه‌ها به عنوان رکن چهارم نظام و با توجه به مردمی بودن حرکت جبهه مردمی انقلاب اسلامی با کمک به این جبهه می‌توانند به مشارکت و همدلی مردم کمک کنند.

وی در پاسخ به این سؤال که این جبهه فقط با هدف انتخابات فعالیت می‌کند، گفت: تنها یکی از هدف‌ها انتخابات است و قطعاً به دنبال آن هستیم که با برگزاری انتخابات در سطح کشور و تدوین اساسنامه و مرامنامه پس از انتخابات نیز به مشارکت مردم در سطوح بالای کشور کمک کنیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top