خانه تنیس شهدای مدافع حرم شهر میمه همزمان با عید سعید غدیر افتتاح شد

خانه تنیس شهدای مدافع حرم شهر میمه همزمان با عید سعید غدیر افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین، محمود مالیان رییس هیات تنیس بخش میمه شهرستان شاهین‌شهر اصفهان صبح امروز ۱۷ شهریورماه ۱۳۹۶ اظهار داشت: خانه تنیس شهر میمه با اعتباری بالغ‌بر ۱۰۰ میلیون ریال شروع به کار نموده که در فاز نخست با شش میز تنیس در خدمت ورزش دوستان می‌باشد.

مالیان از همراهی و همکاری مردم و خیرین شهر میمه تشکر کرد و افزود: مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در راه‌اندازی این مجموعه کمک تأثیرگذاری داشتند که از ایشان تشکر ویژه داریم‌.

وی بیان داشت: هیات استان نیز با اهدا پارتیشن‌های سالن ما را در این مهم یاری رساندند والبته شهروندان شهر میمه ما را تنها نگذاشتند و هر کدام در حد توان خود یاری گر ما بودند.

رییس هیات تنیس بخش میمه مکان فعلی خانه تنیس را استیجاری خواند و گفت: در حال حاضر این مکان به‌صورت یک‌ساله اجاره شده که با حمایت‌های حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان شاهین‌شهر و میمه در مجلس و سایر دستگاه‌های اجرایی در آ‌ینده نزدیک به‌صورت مستقل خدمت‌رسانی خواهد داشت.

*استفاده از تکایا و مساجد تنها منحصر به مراسمات عزاداری نیست

حسینعلی حاجی دلیگانی در ادامه افتتاحیه خانه تنیس بخش میمه اظهارکرد: شاید در ذهن همه ما تصور این است که استفاده از تکایا و مساجد در مراسم عزاداری انحصار دارد اما کارکردهای دیگری هم بر این اماکن وجود دارد.

وی افزود: بارها عنوان شده که از این فضاها در شاخه‌های دیگر هم باید استفاده کرد. اقدام‌هایی که باعث تقویت روح و روان و جسم افراد شود.

نماینده شاهین‌شهر در مجلس بیان داشت: اگرچه این موضوع بارها مطرح‌شده ولی امروز در شهر میمه این مهم عملیاتی شده است، در حقیقت همه ما باید به جز دهه‌های عزاداری از بقیه ایام هم به‌خوبی استفاده کنیم در این صورت است که ما به واقع بهره‌وری را به منصه ظهور رسانده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: قطعاً انسانی که با این روحیه و تفکر مذهبی، سلامت جسمش را مهم می‌داند، برای جامعه مفیدتر است. نکته دوم نام‌گذاری خانه تنیس شهر میمه به نام شهدای حرم است. این نام‌گذاری به جز جالب بودن ابتکار آن حامل پیام بسیار مهمی است.

منبع؛ ماهنامه شهرتاش

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top