خبرها از موفقیت اصلاح‌طلبان شاهین‌شهر در تصاحب کرسی‌های پنجمین دوره انتخابات شورای شهر برای چهار سال حکایت دارد/احتمال شهردار شدن مقدسی نیز قوت گرفت

خبرها از موفقیت اصلاح‌طلبان شاهین‌شهر در تصاحب کرسی‌های پنجمین دوره انتخابات شورای شهر برای چهار سال حکایت دارد/احتمال شهردار شدن مقدسی نیز قوت گرفت

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین، بر اساس آخرین اخبار میدانی به‌دست‌آمده از شمارش آراء پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر که هنوز مورد تائید قرار نگرفته است. (سجاد قهرمانی فرد با ۱۱۱۷۴ رای، اسماعیل فرهادی با ۱۰۶۲۲ رای، پرستو جهانگیری با ۱۰۳۳۹ رای، مهرداد مختاری با ۱۰۰۳ رای، علی فتحی با ۹۷۴۸ رای، حسین ابراهیمی ناغانی با ۸۴۹۵ رای و علیرضا جهانگیری با ۸۴۶۴ رای) هفت نفری هستند که توانسته اند که اعتماد شاهین‌شهری ها را برای چهار سال به خود جلب و کرسی‌های پنجمین دوره شورای اسلامی شاهین‌شهر را تصاحب کنند. در ضمن اخبار حکایت از مشارکت بیش از ۶۰ درصد مردم شهرستان شاهین‌شهر و میمه در این دوره را دارد.

همچنین ائتلاف اصلح طلبان که به نام« متخصصین شهر» که از جمله( علی فتحی، مهرداد مختاری و اسماعیل فرهادی) از اعضای تشکیل‌دهنده اصلی آن بودند توانست در این میدان رقابت پیروز شوند. و بر اساس برخی اخبار احتمال اینکه حمیدرضا مقدسی عضو کنونی شورای شهر یکی از گزینه‌های اصلی اعضاء جدید برای تصدی پست مدیریت شهرداری شاهین‌شهر به عنوان شهردار باشد نیز قوت گرفت.

نتایج نهایی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراها تا حداکثر ساعت ۱۴ امروز (۳۰ اردیبهشت ماه) اعلام می شود. اما خبرها حکایت از پیروزی دوباره حجت السلام حسن روحانی دارد.

در ادامه فرماندار شاهین شهر و میمه در گفت و گو با یکی از رسانه ها با بیان اینکه در انتخابات شورای اسلامی شهر شاهین شهر سجاد قهرمانی فرد با ۱۱ هزار و ۱۷۴ رای، اسماعیل فرهادی با ۱۰ هزار و ۶۲۲ رای، پرستو جهانگیری با ۱۰ هزار و ۳۲۹ رای، مهرداد مختاری با ۱۰ هزار و سه رای، علی فتحی با ۹ هزار و ۷۴۷ رای, حسین ابراهیمی ناغاتی با هشت هزار و ۴۹۵ رای  و علیرضا جهانگیری با هشت هزار و ۴۶۴ رای موفق به حضور در پنجمین دوره شورای شهر شدند، افزود: نرگس سادات موسوی با هشت هزار و ۲۷۲ رای و علی صالحی با هشت هزار و ۸۹ رای نیز به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر شاهین شهر معرفی شدند.

وی با بیان اینکه در شورای اسلامی شهر گز برخوار نیز عبدالرضا شایان با چهار هزار و ۳۰۲ رای، مجتبی نیرومند با سه هزار و ۹۳۴ رای، احسان پاینده جزی با سه هزار و ۴۳۸ رای، مصطفی حکیمیان جزی با سه هزار و ۲۳۹ رای و یوسف احمدی جزی نیز با سه هزار و ۲۳۳ رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی این شهر مشخص شده‌اند، اضافه کرد: رحیم علی عباسی با دو هزار و ۹۸۷ رای، سید سعادت باقری با  دو هزار و ۹۵۲ رای و مرتضی شریفیان جزی با دو هزار ۱۱۵ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر گز برخوار معرفی شده‌اند.

بصیری در خصوص انتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر گرگاب نیز ابراز داشت: مرتضی کاشانی نام پدر احمد دارای ۱۶۹۲ رای، نرگس بیدرام نام پدر حیدر دارای ۱۶۷۴ رای، رسول شاه رجبیان نام پدر علی دارای ۱۰۰۷ رای، غلام حق شناس نام پدر حیدرعلی دارای ۹۱۶ رای، زینب حق شناس نام پدر محمدرضا دارای ۹۰۳ رای، حمید شاه نظری نام پدر محمدعلی دارای ۸۸۶ رای،  غلامحسین حق شناس نام پدر مظاهر دارای ۷۰۷ رای، محبوبه حق شناس گرگابی نام پدر مرتضی دارای ۶۸۱ رای بوده است.

وی با بیان اینکه محمدرضا جمالی با یک هزار و ۴۶۷ رای، مصطفی صانعیان با یک هزار و ۴۶۴ رای، احمدرضا بیکی حسن با یک هزار و ۳۵۴ رای، مرتضی اسفندی با یک هزار و ۱۷۶ رای و مسعود مقصودی با یک هزار و ۱۱۲ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر میمه معرفی شدند، اضافه کرد: محمدرضا اسد با ۹۶۳  رای، عباسعلی جمالی با ۹۴۶ رای و حسین ظهرابی با ۷۷۰ رای به عنوان اعضای علی البدل این شورا معرفی شدند.

فرماندار شاهین شهر با اشاره به تعیین منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر وزوان نیز بیان داشت: محمد ولی با یک هزار و ۴۶۲ رای، عباسعلی ولی یک هزار و ۱۷۸ رای، حسین صمیع یک هزار و ۱۶۰ رای،  رمضانعلی بیابانی با یک هزار و ۸۵ رای و حسین خانعلی با یک هزار و ۲۸ رای اعضای اصلی و سید علی اکبر حسینی نژاد با ۹۷۰ رای، حسن فتحیان با ۸۹۹ رای و علیرضا خوش اخلاق با ۷۳۲ رای نیز به عنوان اعضای علی البدل این شورا معرفی شدند.

وی با بیان اینکه حسین کریمی با ۸۲۵ رای، علی اصغر توکلی با ۵۵۰ رای، حسین توکلی با ۵۲۱ رای، حسن توکلی با ۴۳۳ رای و حشمت الله کریمی با ۴۰۷ رای به عنوان اعضای اصلی و مهدی توکلی با ۳۳۹ رای، علی اصغر کریمی با ۲۶۲ رای و حسین زارعی با ۱۵۱ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر لایبید معرفی شدند.

بصیری همچنین در خصوص برخی اعتراضات کاندیداهای شورای اسلامی شهر شاهین شهر نیز ابراز داشت: دلیل این اعتراضات گمانه زنی‌هایی بود تا قبل از اعلان نتایج نهایی توسط برخی از افراد در شبکه های اجتماعی عنوان شده  بود و این در حالی است که از سوی فرمانداری هیچ نامی تا قبل از شمارش نهایی و تائید وزارت کشور اعلام نشده بود.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top