مختاری؛ رئیس شورای شاهین‌شهر

خبر استعفا بهمنی شهردار شاهین‌شهر مورد تایید است

رئیس شورای اسلامی شاهین‌شهر گفت: آقای عیسی بهمنی شهردار شاهین‌شهر به دلیل بیماری ریوی که داشتند و باید تحت نظر پزشک می‌بودند. قادر به ادامه همکاری و خدمت به مردم در مجموعه شهرداری شاهین‌شهر نبودند.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان؛ صبح امروز ۳ خردادماه ۱۳۹۷ برخی منابع محلی از استعفا عیسی بهمنی شهردار شاهین‌شهر خبر داده بودند که مهرداد مختاری رئیس شورای اسلامی این شهر ضمن تائید این خبر اظهار کرد: آقای عیسی بهمنی به دلیل بیماری ریوی که داشتند و باید در بیمارستان بستری و تحت نظر پزشک می‌بودند. قادر به ادامه همکاری و خدمت به مردم در مجموعه شهرداری شاهین‌شهر نبودند.

وی افزود: به همین علت آقای بهمنی طی روز گذشته استعفای خود را تقدیم شورا کرده‌اند که قرار است اوایل هفته آینده طی جلسه ای با حضور همه اعضای شورای شهر در صحن علنی شورا مطرح و در مورد این تقاضا تصمیم‌گیری شود.

رئیس شورای اسلامی شاهین‌شهر تصریح کرد: در صورت پذیرش استعفا آقای بهمنی از سوی همه اعضای شورای شهر گزینه‌های متعددی جهت انتخاب شهردار در دستور کارداریم که پس از بررسی رزومه آن‌ها هر چه سریع‌تر برای انتخاب شهردار جدید اقدام خواهیم کرد.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top