خریدوفروش رأی به‌صورت بی‌سابقه‌ای در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر شاهین‌شهر فراگیر شده بود

خریدوفروش رأی به‌صورت بی‌سابقه‌ای در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر شاهین‌شهر فراگیر شده بود

سایت عدالت‌خواهی شاهین‌شهر گفت: خریدوفروش رأی به‌صورت بی‌سابقه‌ای در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر شاهین‌شهر فراگیر شده بود.

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین، سایت عدالت‌خواهی شهرستان شاهین‌شهر و میمه طی مطلبی با عنوان (هشدارهایی که چهار سال پیش جدی گرفته نشد) آورده است؛ پنجمین دوره انتخابات شورای شهر شاهین‌شهر به پایان رسید و آقایان (سجاد قهرمانی، اسماعیل فرهادی، مهرداد مختاری، علی فتحی، حسین ابراهیمی ناغانی ، علیرضا جهانگیری و سرکار خان پرستو جهانگیری) توانستند به شورای شهر راه پیدا کنند.

این سایت با اشاره به دو نکته مهم پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا در شهرستان شاهین‌شهر و میمه می‌افزاید: در ابتدا در این دوره انتخابات خریدوفروش رأی به‌صورت بی‌سابقه‌ای فراگیر شده بود به صورتی که فریاد اعتراض همه را در پی داشت و در این چند روز در شبکه‌های اجتماعی این اعتراضات به‌شدت فراگیر شد.
این پایگاه ادامه می دهد: البته سایت عدالت‌خواهی ۴ سال پیش امروزی را پیش‌بینی می‌کرد و تذکرات لازم را داد که اگر از ادامه این روند جلوگیری نشود آن‌قدر فراگیر می‌شود که دامن خیلی‌ها را می‌گیرد .

سایت عدالتخواهی بیان می دارد: از همه خواستیم در این مورد موضع‌گیری شفاف‌سازی کنند ولی متأسفانه برخی مسئولین و افراد سکوت کردند و موضع‌گیری در مقابل این انحراف را به پنجه انداختن در صورت دیگران تعبیر کردند و گفتند ما باید با خلاف‌کاران که حالا عضو شورا  شده‌اند تعامل داشته باشیم !!!
این شجره خبیثه را همین آقایان در این شهر نهادینه کردند که باعث شده مردم به این وضعیت معترض شوند .

این سایت با بیان نکته دوم تصریح می‌کند: برخی مسئولین در این موارد خیانت کردند ولی امسال برخی مسئولین و دستگاه‌های نظارتی با همت مضاعف وارد میدان شدند و مستندات زیادی از تخلفات جمع‌آوری شد و دستگیری‌های فراوانی از سوی دادستان و معاون دادستان انجام شد که انشاء الله به نتایج خوبی منجر شود .

این سایت در پایان با گذاشتن چند لینک خبری مروری بر آنچه در چهار سال پیش هشدار داده شد نیز کرده است که مخاطبین می‌توانند جهت اطلاعات عمومی بیشتر به سایت ذکرشده مراجعه کنند.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top