خیر داوطلب مؤمن زاده دستان بخشش گر او همراه کننده دولت و مردم بوده است

خیر داوطلب مؤمن زاده دستان بخشش گر او همراه کننده دولت و مردم بوده است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان گفت: طرح توسعه فازهای اول و دوم بیمارستان تخصصی قلب شهید چمران توسط خیران در شهر اصفهان در حال تکمیل شدن است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جویاآنلاین از اصفهان در شاهین‌شهر، حسین سیستانی امروز (یکشنبه) در آئین افتتاح و بهره‌برداری از سومین پایگاه امداد و نجات جاده‌ای شهرستان شاهین‌شهر و میمه که توسط خیر داوطلب منوچهر مؤمن‌زاده ساخته شده است، اظهار کرد: امیدوارم کاری که توسط این خیر صورت پذیرفته است به نحوه مطلوب نیز از آن استفاده و بهره‌برداری شود.

وی افزود: خیر داوطلب مؤمن‌زاده شخصیتی است که هر جا که نیاز و لازم بوده است دستان او همراه دولت و مردم بوده است و این امر قابل ستایش و تقدیر است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان گفت: طرح توسعه فازهای اول و دوم بیمارستان تخصصی قلب شهید چمران یکی از مراکزی است که توسط همین خیر محترم در شهر اصفهان در حال تکمیل شدن است.

در ادامه این مراسم نیز منوچهر مؤمن‌زاده، خیر پایگاه امداد و نجات و مراکز درمانی اظهار کرد: بدون شک خدمت به مردم در راه رضای خداوند متعال و حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یکی از اهداف مهم این کار بوده است.

وی با بیان اینکه بر اساس آخرین آمارها سالانه نزدیک به ۲۵ هزار نفر در جاده‌های کشور کشته و سه برابر این رقم نیز مصدوم می‌شوند، افزود: به نظرم این کار می‌تواند نقش بسزایی در احیاء و زنده ماندن جان یک فرد به خصوص سرپرست یک خانواده داشته باشد.

این خیر پایگاه امداد و نجات و مراکز درمانی گفت: در گذشته با کمک خداوند توانستیم فاز اول توسعه بیمارستان قلب شهید چمران را به افتتاح برسانیم و هم اکنون فاز دوم این مرکز درمانی را شروع کرده‌ایم. در ضمن بیشترین کمک ما در اقصی نقاط کشور به مساجد و روستاهای محروم است.

وی تصریح کرد: نزدیک به دو سال پیش کار ساخت‌وساز پایگاه امداد و نجات جاده‌ای بین‌شهری با مساحتی بالغ‌بر پنج هزار مترمربع در منطقه جهادآباد شاهین‌شهر شروع و برای تکمیل و راه‌اندازی آن بالغ‌بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون هزینه شده است.

انتهای پیام/ج

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top