دبیر جبهه نیروهای انقلاب شاهین‌شهر از اعلام آمادگی ۱۲۰۰ نفر برای فعالیت در این جبهه خبر داد

دبیر جبهه نیروهای انقلاب شاهین‌شهر از اعلام آمادگی ۱۲۰۰ نفر برای فعالیت در این جبهه خبر داد

به گزارش جویاآنلاین، بهرام عمویی امروز با اشاره به تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان شاهین‌شهر اظهارداشت: این جبهه از دی ماه سال جاری در شهرستان شاهین‌شهر آغاز به کار کرد.

وی با بیان اینکه تشکل اولیه و تقسیم‌بندی‌های محلات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان شاهین‌شهر مشخص شده است، افزود: گردهمایی این جبهه در شهرستان شاهین‌شهردر ۱۷ بهمن ماه صورت گرفته که با استقبال خوب نیروهای انقلابی و حزب‌الله مواجه شده است.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان شاهین‌شهر از تشکیل شورای مرکزی این جبهه در شاهین‌شهر خبر داد و گفت: هیأت رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان شاهین‌شهر متشکل از ۹ نفر فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

وی در ادامه بیان کرد: تاکنون بیش از هزار و ۲۰۰ نفر در شهرستان شاهین‌شهر برای فعالیت در این جبهه اعلام آمادگی کرده‌ و توسط سرگروه‌های مناطق شناسایی شده‌اند.

وی با تأکید بر لزوم برنامه‌ریزی منجسم و منظم این جبهه اذعان داشت: با توجه به ضرورت حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی، مردم انتظار برنامه‌ریزی منظمی از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی دارند چراکه می‌خواهند آرمان‌های انقلاب اسلامی حفظ شود.

رئیس سابق شورای شاهین‌شهر خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی یک انقلاب مردمی است و به مردمی که ولایت‌مداری و ولایت‌محوری را مدنظر خود قرار داده‌اند، متکی است؛ مردم در همه صحنه‌ها از جمله به پیروزی رساندن انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حضور داشته و از انقلاب با جان و دل دفاع کرده‌اند.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان شاهین‌شهر یادآور شد: ملت ایران فرزندان خود را تقدیم انقلاب اسلامی کرده و به همین خاطر همواره پای حفظ نظام و انقلاب با محوریت ولایت فقیه ایستاده‌اند و نیازمند تشکلی مردمی و انقلابی منسجم فارغ از جریانات سیاسی هستند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top