برخی منابع آگاه بیمارستانی خبر دادند:

دستاورد اعتراض های شب گذشته در خیابان های شاهین‌شهر ۳ کشته و ۱۲ زخمی بود

برخی منابع آگاه در بیمارستان گلدیس از کشته و زخمی شدن ۱۵ نفر در جریان اعتراضات شب گذشته برخی از مردم شاهین شهر استان اصفهان خبر دادند.

به گزارش صدای جویا از شاهین‌شهر اصفهان، صدها نفر از مردم شهرستان شاهین‌شهر و میمه استان اصفهان شب گذشته ۱۰ دی‌ماه ۱۳۹۶ همزمان با سراسر کشور در خیابان اصلی این شهر از جمله فردوسی و سایر خیابان‌های منتهی به این خیابان تظاهرات کردند و این تظاهرات ضد دولتی با دخالت پلیس ضد شورش و نیروهای مقاومت بسیج به خشونت کشیده شد.

برخی منابع آگاه در بیمارستان گلدیس شاهین‌شهر که خواستند اسم آنها فاش نشود، در گفت و گو با این پایگاه خبری اظهارکردند: شب گذشته در جریان اعتزاضات مردمی به وضعیت کنونی جامعه(فقر، بیکاری، گرانی و تورم) ۳ نفر از معترضین که قصد ورود غیر قانونی به سپاه ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه را داشتند با ضرب گلوله بعد از مراجعه به بیمارستان گلدیس کشته و نزدیک به  ۱۲ نفر زخمی شدند.

این منابع کاملا آگاه ادامه دادند: از ۳ نفر کشته در جریان این اعتراضات ۲ نفر آنها در اتاق عمل و یکی دیگر نیز در اورژانس این مرکز بیمارستانی کشته شدند. و سایر مصدومان نیز سرپایی مداوا شدند.

همچنین برخی خبرهای حکایت از آن دارد که برخی از این معترضین به دفاتر حاجی دلیگانی نماینده مجلس و امام جمعه در شاهین شهر خساراتی وارد کرده اند.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

(یک پاسخ به) <<دستاورد اعتراض های شب گذشته در خیابان های شاهین‌شهر ۳ کشته و ۱۲ زخمی بود>>

  1. یونس گفت:

    این عکسی که گذاشتین مربوط به تظاهرات مقابل سفارت عربستان بود ربطی به اغتشاشات امروز شاهین شهر ندارد و اصلا شاهین شهر هم نیست

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top