دود اختلاف استاد آمار با مسؤولان دانشگاه آزاد دهاقان به چشم دانشجویان رفت

روز گذشته جمعی از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت دانشگاه آزاد واحد دهاقان در پی اقدامی بی سابقه از سوی استاد آمار خود دست به اعتراض زدند.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، بعد از ظهر روز چهارشنبه ۱۱ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ جمعی از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت دانشگاه آزاد واحد دهاقان در پی اقدامی بی‌سابقه از سوی یکی از اساتید خود دست به اعتراض زدند.

به گفته‌ی این دانشجویان معترض ؛ استاد درس آمار در ترم گذشته با مسئولین دانشگاه آزاد دهاقان دچار اختلافاتی شده بود که دود آن در چشم دانشجویان بی‌گناه رفت.

نماینده این گروه معترض که نخواست اسم او فاش شود در گفت‌وگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: در طول‌ترم هر نوع بی‌احترامی از سوی این استاد را تحمل کردیم تا اینکه در روز امتحان متوجه شدیم که تمام سؤالات از مباحثی استخراج شده که توسط استاد حذف شده بود.

وی افزود: پس از این استاد خاطی بر خلاف مقررات آموزشی تا زمان انتخاب واحد ترم جدید نمرات دانشجویان را ارائه نکرد و پس از پایان زمان انتخاب واحد نمراتی شگفت‌انگیز در سامانه دانشجویی درج کرد که منجر به مشروط شدن بیش از ۹۰ درصد دانشجویان رشته مربوطه شد.

وی بیان داشت: دانشجویان معترض خواستار رسیدگی به این بی‌عدالتی از مسئولین دانشگاه آزاد هستند و تا تعیین تکلیف این موضوع حاضر به انتخاب واحد و حضور در کلاس‌های ترم جدید نیستند.

 

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top