عارفیان تأکید کرد؛

دولت به داد مجموعه‌های ورزشی آفتاب و صبا شاهین‌شهر نرسد، ۸۰ نفر بیکار می‌شود

مدیر مجموعه‌های ورزشی آفتاب و صبا شاهین‌شهر گفت: اگر دولت به داد مجموعه‌های ورزشی آفتاب و صبا نرسد به‌زودی شاهد تعطیلی این دو مجموعه خواهیم بود و ۸۰ نفری که به‌صورت مستقیم برای آن‌ها شغل ایجاد شده است متأسفانه از کار بی‌کار خواهند شد.

بهرام عارفیان عصر امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری صدای جویا در اصفهان اظهار کرد: داشتن یک استخر تمیز و وجود آبی پاکیزه و با تعادل شیمیایی مناسب، ضامن سلامتی و داشتن یک تجربه خوب شنا برای کسانی است که به قصد تفریح و یا ورزش، از این امکانات استفاده می‌کنند.

وی افزود: علیرغم اینکه نگهداری استخر گاهی ساده به نظر می‌رسد، اما انجام بازرسی‌ها و کنترل‌های دوره‌ای مربوطه، به‌صورت علمی و سیستماتیک، نیازمند تخصص و تجربه کافی در این زمینه است.

مدیر مجموعه‌های ورزشی آفتاب شاهین‌شهر و صبا گز برخوار ادامه داد: عدم کنترل مناسب کیفیت بهداشتی و شیمیایی آب استخر، می‌تواند باعث بروز بیماری‌ها و ناراحتی‌های پوستی و امثال آن برای شناگران شود. ضمن اینکه، صدمه دیدگی هر کدام از دستگاه‌های استفاده شده در تأسیسات استخر به دلیل عدم کنترل پیشگیرانه مناسب، ممکن است هزینه‌های قابل توجهی را برای صاحبان استخر به بار آورد.

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور موجب شده است که مشتریان ما به ۱/۴ کاهش پیدا کنند، گفت: گران شدن ۵ برابری هزینه‌های مصرفی مثل آب، برق، گاز و پودر کلر استخر تأثیر بسزایی در افزایش قیمت تمام شده بلیت‌ها داشته و هم اکنون علاقه‌مندان به ورزش شنا قادر به تهیه آن نیستند.

مدیر مجموعه‌های ورزشی آفتاب شاهین‌شهر و صبا گز برخوار تصریح کرد: اگر دولت به داد دو مجموعه ورزشی آفتاب شاهین‌شهر و صبا گز نرسد به‌زودی شاهد تعطیلی این دو مجموعه خواهیم بود و ۸۰ نفری که به‌صورت مستقیم برای آن‌ها شغل ایجاد شده است متأسفانه باید گفت که از کار بی‌کار خواهند شد.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top