رئیس شورای شهر دولت‌آباد خبرداد: شهردار سابق دولت‌آباد ۱۶ میلیارد تومان بدهی از خود بر جای گذاشت

رئیس شورای شهر دولت‌آباد خبرداد: شهردار سابق دولت‌آباد ۱۶ میلیارد تومان بدهی از خود بر جای گذاشت

رئیس شورای شهر دولت‌آباد برخوار گفت: آقای اطهری فر شهرداری دولت‌آباد را با ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تحویل گرفت این در حالی است که امروز ۱۶ میلیارد تومان بدهی از خود بر جای گذاشته است.

محمد کمالی رئیس شورای شهر دولت‌آباد برخوار عصر امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی جویاآنلاین با اشاره به پذیرش استعفای چند هفته گذشته علیرضا اطهری فر شهردار سابق شهر دولت‌آباد اظهار کرد: در آن زمان آقای اطهری فر، شهرداری دولت‌آباد را با ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تحویل گرفت این در حالی است که امروز نزدیک به ۱۶ میلیارد تومان بدهی از خود برجای گذاشته و حتی یک‌ریالی در حساب شهرداری دولت‌آباد وجود ندارد.

وی با بیان اینکه مسؤول امور مالی شهرداری دولت‌آباد برخوار امروز با حضور در شورای اسلامی این شهر اطلاعات دقیق این بدهی‌ها را در اختیار اعضاء شورا قرارداد، افزود: شهردار سابق دولت‌آباد با وجود این همه بدهی که از خود بر جای گذاشته است. تنها یک فقره چک از بدهکاران به شهرداری دولت‌آباد به مبلغ ۵۷۶ میلیون تومان به ارث گذاشته که آن‌هم قرار است شهریورماه سال آینده نقد شود.

رئیس شورای شهر دولت‌آباد ادامه داد: شهرداری دولت‌آباد هم‌اکنون ۴۰۰ میلیون تومان به سازمان بیمه، ۲۰۰ میلیون تومان به اداره برق، ۴۰۰ میلیون تومان به اداره دارایی، ۸۰۰ میلیون تومان به اداره کارپردازی بدهکار است. و هم‌اکنون با مطرح کردن شکایت علیه شهردار سابق دولت‌آباد در حال سیر مراحل قانونی علیه نامبرده هست.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top