جهانگیری عنوان کرد؛

رسانه‌های شاهین‌شهر و میمه مواظب باشند، طعمه دشمنان نشوند/امروز ایران اسلامی به‌شدت محتاج مدیران جهادی است/دیوار بی‌اعتمادی بین مردم و مسؤولان کشور باید فرو ریخته شود

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شاهین‌شهر و میمه گفت: رسانه‌ای موفق است که تریبون مردم باشد نه اینکه در راستای قوت بخشیدن به حزب یا جناح خاصی فعالیت کند و یا خدایی نخواسته قلم بزند.

سرهنگ مسعود جهانگیری فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین‌شهر و میمه صبح امروز ۳ مرداد ماه ۱۳۹۷ در گفت‌وگوی اختصاصی با پایگاه خبری صدای جویا در اصفهان با تبریک ولادت با سعادت امام هشتم علی بن موسی‌الرضا (ع) اظهار کرد: در شهرستان شاهین‌شهر و میمه، رسانه‌ها باید مطالبات به‌حق و قانونی مردم را از مسئولان پیگیری و آن‌ها را در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انعکاس دهند.

وی با تأکید بر اینکه رسانه‌ها در داخل شهرستان شاهین‌شهر و میمه باید مواظب باشند که طعمه دشمنان یا حزب و نهاد خاصی نشوند، افزود: رسانه‌ای موفق است که تریبون مردم باشد نه اینکه در راستای قوت بخشیدن به حزب یا جناح خاصی فعالیت کند و یا خدایی نخواسته قلم بزند.

فرمانده سپاه شاهین‌شهر و میمه با بیان اینکه در این شرایط خاص کشور خبرنگاران نباید حقوق مطالبه گری مردم را از مسؤولان به وادی فراموش بسپارند، تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران به‌شدت محتاج مدیران جهادی همچون امام خامنه‌ای یا سردار قاسم سلیمانی است تا به خوبی بتواند از این دست‌اندازها و گردن‌های خطرناکی که به واسطه آمریکای جنایت‌کار و رژیم جعلی صهیونیست ایجاد شده است عبور کند.

وی با تأکید بر اینکه خط و جناح و دعواهای سیاسی و شعارهای پوچ و فاقد ارزش عملیاتی برای مردم نه نان می‌شود و نه آب ادامه داد: به شرطی اعتماد مردم همیشه در صحنه و شهید پرور ایران اسلامی به انقلاب و آرمان‌های آن افزایش پیدا می‌کند که واقعاً مسؤولان را خدمت گذار خود بدانند.

جهانگیری با بیان اینکه تقویت نظام در گرو برداشتن این موضوع مهم هست که مدیران و همچنین خواص حائل بین خود و مردم را بردارند، گفت: سرمایه‌ای که در این مملکت نهفته است به جرات می‌توان گفت هیچ کشور دیگری چنین نقطه مثبتی را ندارد.

وی با تأکید بر اینکه باید دیوار بی‌اعتمادی بین مردم و مسئولان کشور فرو ریخته شود تا تمام برنامه‌ریزی‌های دشمنان نقش بر آب شود، بیان داشت: سپاه شاهین‌شهر و میمه مدافع حقوق مردم و مطالبات به‌حق آن‌ها بوده است و تمامی این مطالبات را در حوزه‌های مختلف به‌خصوص محرومیت‌زدایی را، تا رسیدن به هدف نهایی پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top