رفع مشکلات کشور در گرو بازگشت به ارزش‌های انقلاب اسلامی و وحدت همه نیروهای انقلابی و پشتیبانی مردم است

رفع مشکلات کشور در گرو بازگشت به ارزش‌های انقلاب اسلامی و وحدت همه نیروهای انقلابی و پشتیبانی مردم است

به گزارش جویاآنلاین، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، روز شنبه، نوزدهم فروردین پیامی خطاب به جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی صادر و در این پیام، نکاتی را درباره دلایل عدم حضور خود در جلسه اخیر مجمع نیروهای انقلاب اسلامی مطرح و توصیه هایی خطاب به نیروهای انقلاب اسلامی عنوان کرد.

متن پیام رضایی بدین شرح است :

” بسم الله الرحمن الرحیم ”

وَ اعْتَصِموا بِحَبلِ اللهِ جمیعاً و لاتَفَرَّقوا

اعضای محترم جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی

با سلام و آرزوی توفیق؛

نخست، لازم می‌دانم از عموم عزیزانی که با وجود آن که اعلام کرده بودم قصد کاندیداتوری ندارم، نسبت به این جانب اظهار لطف کردند سپاسگزاری نموده، تأکید نمایم که به رغم میل باطنی به دو دلیل موفق به حضور در جلسه شما عزیزان نشدم :

۱ـ حضور این جانب در جمع شما، ممکن بود، تصمیم به کاندیداتوری تلقی شود که چون چنین قصدی نداشتم، آن را خلاف صداقت می‌دانستم.

۲ـ تیمی از مسؤولان  خیریه‌ها را به منطقه زلزله‌زده اعزام کرده بودم که تقاضا و اصرار داشتند من  نیز به جمع آنان اضافه شوم و در چنان شرایطی، حضور در جمع آنان را از حیث  تقویت روحیه و دلگرمی ضروری یافتم.

در پایان لازم می‌دانم بار دیگر تأکید کنم، حرکتِ وحدت بخشِ نیروهای جبهه انقلاب را حرکتی انقلابی و مردمسالارانه می‌دانم که سایر تشکل‌ها نیز می‌توانند از این الگو استفاده کرده، نسبت به تعمیق و تحکیمِ مردمسالاریِ دینی در کشور، بیش از گذشته تلاش کنند. البته در آغازِ هر حرکت، ممکن است کاستی‌هایی وجود داشته باشد که به مرور باید در جهت رفع  آنها و حصول کمال مطلوب کوشش کرد.

آنچه امروز پس از تلاش برای جلب رضایت خداوند متعال (که بدون ولایت، ایثار، برادری و خدمت به خلق خدا حاصل نمی‌شود)، بیش از هر چیز دیگر، حائز اهمیت است؛ آن است که باید از سقوط ارزشها که جناح‌های کشور را طی دو دهه اخیر به خطر کشانده و ریل تقسیم غنائم را جایگزین ریل انقلاب نموده، جلوگیری به عمل آورد و اساس حرکت‌ها را بر ارزش‌های انقلاب اسلامی پایه‌گذاری کرد. بدیهی است رفع مشکلات کشور و پیروزی بر جبهه جنگ طلبانِ جهانی و استعمارگران، در گرو بازگشت به ارزش‌های انقلاب اسلامی و وحدت همه نیروهای انقلاب اسلامی وپشتیبانی مردم است.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top