رنگ و بوی نمایشی بودن سفر استاندار اصفهان در آستانه انتخابات به شاهین‌شهر

رنگ و بوی نمایشی بودن سفر استاندار اصفهان در آستانه انتخابات به شاهین‌شهر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جویاآنلاین همان‌طور که حسین امیری شهردار شاهین‌شهر در گفت‌وگو با این پایگاه خبری گفته بود. روز سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت در آستانه نزدیک شدن به  ولادت با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) و همچنین دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا رسول زرگرپور استاندار اصفهان و نماینده کاروان تدبیر و امید به شهرستان شاهین‌شهر و میمه؛ شهر شاهین‌شهر سفر کرد. و سه پروژه عمرانی که قبلا نیز افتتاح‌شده بودند. بااعتباری بالغ‌بر ۲۱ میلیارد تومان به بهره‌برداری رساند.

ازجمله این سه پروژه فرهنگ‌سرای خانواده، پارکینگ طبقاتی و مجموعه خدماتی و اداری شهرداری شاهین‌شهر می‌باشد که طی چند سال گذشته کلنگ احداث آن‌ها به زمین زده‌شده بود.

در ضمن استاندار اصفهان بعد از شاهین‌شهر به شهر گز جهت افتتاح درمانگاه خیر سازی مراجعه می‌کنند. که اهالی شهر گز در گفت‌وگو با این پایگاه خبری با بیان اینکه درمانگاه مصیبی برای چندمین بار است که با حضور مسؤولان به بهره‌برداری می‌رسد. اظهار کردند: بنا بود این درمانگاه خیر ساز توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین‌شهر و میمه تجهیز و به خیرین واگذار شود. اما امروزه برعکس این موضوع را نظاره گره هستیم یعنی آنکه شبکه بهداشت بر خلاف تعهد خود به بخش خصوصی اجاره داده است.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top