قهرمانی فرد؛

روی زمین ماندن کار مردم به خاطر منظم برگزار نشدن جلسات شورای شاهین‌شهر/ نبود لایحه دروغ محض است

عضو شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر با بیان اینکه منظم برگزار نکردن جلسات شورا مغایرت اساسی با آیین‌نامه داخلی شورا دارد، گفت: بر اساس آیین‌نامه تصویبی، داخلی شورای شهر شاهین‌شهر باید به‌صورت عادی ۸ جلسه در ماه برگزار شود.

سجاد قهرمانی فرد عصر امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری صدای جویا در اصفهان ضمن گرامی داشت هفته نیروی انتظامی به جهادگران عرصه نظم و امنیت کشور به برگزار نشدن جلسات علنی و کمیسیون‌های شورای شهر شاهین‌شهر در یکی چند مدت اخیر به‌شدت انتقاد کرد و گفت: امروز ۱۴ مهرماه ۱۳۹۷ از سوی علی فتحی به‌عنوان رئیس شورای شهر مقرر گردید که جلسه‌ای علنی با حضور عموم مردم و اهالی رسانه برگزار شود که بعد از زمان کوتاهی مثل همیشه دریافتیم به علت مرخصی سه نفر از هفت عضو شورا جلسه کنسل شده است.

وی با بیان اینکه منظم برگزار نکردن جلسات شورا مغایرت اساسی با آیین‌نامه داخلی شورا دارد، افزود: بر اساس آیین‌نامه تصویبی، داخلی شورای شهر شاهین‌شهر باید به‌صورت عادی ۸ جلسه در ماه برگزار شود که یکی بعد ظهر روز شنبه و دیگری صبح روز چهارشنبه می‌باشد.

عضو شورای شهر شاهین‌شهر ادامه داد: متأسفانه شورای شهر شاهین‌شهر به بیماری ملاحظه‌کاری‌های سیاسی برخی از اعضاء هیئت رئیسه شورا در حق برخی دیگر که دچار مشکلات شده‌اند و نمی‌توانند در جلسات شورا حضور فعال داشته باشند مبتلا شده است.

وی خاطرنشان کرد: بر در آئین‌نامه وزارت کشور برای شوراها در ماه دو جلسه پیش‌بینی‌شده است. که شورای شهر شاهین‌شهر با تصویب آیین‌نامه داخلی به خاطر فراوانی مشکلات مردم این دو جلسه را هشت جلسه در ماه افزایش داده است.

این وکیل پایه‌یک دادگستری مطرح کردن نبود لایحه به خاطر تشکیل جلسات شورا از سوی هیات رئیسه شورای شاهین‌شهر را دروغ محض عنوان کرد و در پاسخ گفت: چطور زمانی که لایحه ای هم نبود، جلسات شورا با ارائه چندین دستور کار برگزار می‌شد اما امروز به نحوی شاهد برگشتن ورق هستیم؟

قهرمانی با تأکید بر اینکه منظم برگزار نشدن جلسات شورا موجب شده است بسیاری از کار مردم شاهین‌شهر روی زمین بماند، بیان داشت: هیات رئیسه باید هر چه زودتر جلسات شورای شهر شاهین‌شهر را به روال عادی خود برگردانند.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top