یادداشت؛

رژیم جعلی اسرائیل برای حفظ بقاء در منطقه درعا به‌شدت تلاش می کند

این جمهوری اسلامی ایران است که تعیین خواهد کرد تاریخ انقضاء رژیم جعلی اسرائیل چه زمانی خواهد بود و مسلمانان چه زمانی از شر این غده سرطانی خلاص خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان؛ محمد سلطانی تحلیلگر مسائل سیاسی و همچنین دانشجوی ممتاز رشته‌ی علوم سیاسی دانشگاه اردکان یزد طی یادداشتی در خصوص آخرین تلاش‌های گروهک تروریستی-صهیونیستی داعش در منطقه درعا در نزدیکی مرز جولان سوریه آورده است؛ اسرائیل نیروها و تجهیزات سنگین بیشتری به مرز جولان سوریه اعزام کرده است.

پیش از این نیز رژیم جعلی صهیونیستی ارتش خود را از بیم نزدیک شدن ارتش سوریه به جولان اشغالی در این منطقه به حالت آماده باش در آورده بود.

چراکه منطقه درعا تنها شش کیلومتر با فلسطین اشغالی فاصله دارد. تمامی این اقدامات رژیم صهیونیستی به نقل از خودشان برای مقابله با حضور نظامی ایران است.

پیش از این اقدامات بیان شده نیز سرگئی لارووف وزیر خارجه روسیه اذعان داشته بود که (روسیه دارای توافق‌های کاملاً مشخص در مورد شرایط منطقه و کاهش تنش در جنوب غربی سوریه است و همچنین وی افزوده بود؛ که این توافق‌ها با آمریکا و اردن صورت گرفته و اسرائیل نیز هنگام تدوین متن و امضای این توافقنامه‌ها کاملاً در جریان امر قرار داشته است) تمامی این وقایع در چند ماه اخیر بیانگر ترس رژیم صهیونیستی از نفوذ و حضور پر قدرت ایران در منطقه و به قولی در کنار بیخ گوش اوست؛ که برای این رژیم جعلی به کاووسی بدل شده و از هیچ فعالیتی برای حفظ بقای نامشروع خود دریغ نمی‌نمایند؛ اما نمی‌دانند در میدان مبارزه دست برتری با محور مقاومت است و این جمهوری اسلامی ایران است که تعیین خواهد کرد تاریخ انقضاء رژیم جعلی اسرائیل چه زمانی خواهد بود و مسلمانان چه زمانی از شر این غده سرطانی خلاص خواهند شد.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top