زنگ حساب‌وکتاب انتخابات در ایران به صدا درآمد…!

با توجه به نزدیک شدن به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در ۲۹ اردیبهشت‌ماه سال جاری این روزها به‌شدت شاهد پیام تبریک، تسلیت، صبح‌به‌خیر، ظهربه‌خیر و شب‌به‌خیر و … ارائه داستان و شعر از سوی بسیاری از کاندیدها هستیم.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا، با توجه به نزدیک شدن به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در ۲۹ اردیبهشت‌ماه سال جاری این روزها به‌شدت شاهد پیام تبریک، تسلیت، صبح‌به‌خیر، ظهربه‌خیر و شب‌به‌خیر و … ارائه داستان و شعر از سوی بسیاری از کاندیدها هستیم که برای اثبات این مطلب به‌راحتی کافی است تنها به شبکه‌های اجتماعی از جمله واتساپ، اینستاگرام، فیس‌بوک، توییتر و تلگرام و … مراجعه کنید.

داغ شدن فضای انتخابات در واقع همان زنگ حساب‌وکتابی است که برای نامزدهای انتخاباتی زده می‌شود تا چه کسانی که بر کرسی ریاست جمهوری یا نمایندگی مجلس و یا شوراهای شهر و روستا به خیال خوش تکیه زده‌اند. عملکرد خویش را در مقابل مردم جهت رد یا تائید صلاحیت شدن قرار دهند.

و بلعکس کسانی هم هستند که تازه‌نفس وارد این عرصه شده‌اند تا بتوانند بر کرسی‌های ذکرشده برای خدمت به مردم یا به دست آوردن منافع شخصی خود تلاش کنند.

اما باری به هر جهت همه نامزده های انتخاباتی باید بدانند مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار ایران اسلامی؛ با پوزش این حرف را بیان می‌کنم که نفهم نیستند و به‌خوبی هم درک می‌کنند و هم می‌فهمند. پس کاندیدها نباید تلاش کنند که با ارسال یک گل و سنبل یا قوم‌گرایی و خرید آراء و یا حتی دادن هدیه و شام می‌توانند رأی آن‌ها را به نفع خود مصادره کنند.

پس اگر بخواهیم نتیجه‌گیری کنیم کسانی در این عرصه موفق‌ترند که واقعا برای خدمت به مردم، رفع معضل بیکاری، تورم و گرانی و همچنین حفظ قدرتمند ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف بخصوص بین‌المللی به وسط میدان آمده باشند؛ که به‌غیراز این نیز چنین نباید باشد.

———————

یادداشت از: نورالله جویا

———————-

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top