سازمان اتوبوس‌رانی شاهین‌شهر عنوان اول نمایشگاه توانمندی‌های صنعت حمل‌ونقل شهری کشور را کسب کرد

عضو شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر خبر داد: سازمان اتوبوس‌رانی شاهین‌شهر عنوان اول نمایشگاه توانمندی‌های صنعت حمل‌ونقل شهری کشور را کسب کرد

نرگس السادات موسوی صبح امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی جویا آنلاین با تبریک میلاد با سعادت امام حسن عسگری (ع) اظهار کرد: هفته گذشته سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری شاهین‌شهر با شرکت در اولین نمایشگاه توانمندی‌های صنعت حمل‌ونقل شهری کشور در محل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب در تهران توانست عنوان اول این نمایشگاه را کسب کند.

وی با بیان دلایل حضور در این نمایشگاه افزود: با توجه به تجربیات سازمان اتوبوس‌رانی شاهین‌شهر به‌منظور آشنا سازی دیگر سازمان‌ها و انتقال تجربیات آن و همچنین به‌منظور معرفی شاهین‌شهر که با توجه به اینکه کلان‌شهر نیست ولی اقدامات صورت گرفته در ان مخصوصا در سارمان اتوبوس‌رانی در حد کلان‌شهرهاست و حتی در بعضی موارد پیشتاز هم بوده است لذا می‌طلبید که شهرداری شاهین‌شهر نیز در همچنین نمایشگاهی حضور فعالانه داشته باشد.

عضو شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر با اشاره به علت برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صنعت حمل‌ونقل شهری کشور تصریح کرد: ایجاد شرایط مناسب برای معرفی عملکرد سازمان‌ها و بهره‌گیری از تجربیات موفق و ایجاد شرایط رشد و توسعه آسان‌تر در همه کشور و آن‌که تا به امروز نمایشگاهی با محوریت حمل‌ونقل برگزار نشده بود و همیشه با عنوان خدمات شهری بود اما امروزه برای اولین بار شاهد تخصصی شدن این موضوع آن‌هم در سطح کشوری بودیم که سایر استان‌ها و شهرستان‌های کشور نیز توانمندی‌های خود را به منصه حضور برسانند.

وی از محورهای نمایشگاه توانمندی‌های صنعت حمل‌ونقل شهری کشور را تولید، خدمات و تبلیغات و آموزش‌های شهروندی به‌عنوان کرد و گفت: که به‌جز مورد اول که مرتبط با خودروسازها بوده دو محور دیگر اقدامات ارزنده‌ای در سازمان صورت گرفته بود که موارد آموزش‌های شهروندی هر یک برای اولین بار در کشور صورت گرفته و شاهین‌شهر به‌صورت ابتکارانه و خلاقانه نسبت به اجرای آن‌ها اقدام نموده است.

موسوی ادامه داد: با توجه به اینکه اطلاع‌رسانی نقش بسیار مهمی در افزایش رضایتمندی و ارائه خدمات بهینه به شهروندان دارد که این موضوع در نحوه ارائه خدمات بهینه به شهروندان تأثیر بسزایی دارد. ضمن اینکه سازمان اتوبوس‌رانی شاهین‌شهر از سیستم‌های هوشمند و مکانیزه نمودن فعالیت‌ها نیز اقدام کرده است و تمام اقدامات به‌صورت برنامه محور با رویکردی علمی انجام صورت پذیرفته است.

مسؤول کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر اظهار کرد: نقشه استراتژیکی که برای سازمان اتوبوس‌رانی تعریف‌شده محور فعالیت‌ها این نهاد خدمتگزار به مردم است. لذا برای دستیابی به چشم اندازهای سازمان نیازها موردبررسی قرارگرفته و بر اساس آن برنامه‌ها ارائه و مطرح گردیده است.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top