سجاد مردانی تکواندوکار شاهین شهر اصفهان باز هم طلایی شد

سجاد مردانی تکواندوکار شاهین شهر اصفهان باز هم طلایی شد

به گزارش جویا آنلاین دومین روز از مسابقات فینال گرندپری ۲۰۱۶، که از ساعت ۸:۳۰ صبح امروز (شنبه) به وقت ایران در مجموعه ورزشی المپیک «سارهادچی» آغاز شده بود با معرفی مدال آوران این دوره از رقابت‌ها به پایان رسید. در این دوره از مسابقات ۱۶ تکواندوکار (هر وزن دو نماینده) براساس آخرین رنکینگ اعلام شده در ماه اکتبر با یکدیگر مبارزه کردند و در نهایت مدال آوران ۴ وزن ۵۸-، ۶۸-، ۸۰- و ۸۰+ کیلوگرم در گروه مردان و ۴ وزن ۴۹-، ۵۷-، ۶۷- و ۶۷+ گیلوگرم زنان در آخرین گرندپری سال ۲۰۱۶ معرفی شدند.

در پایان مسابقات فینال گرندپری ۲۰۱۶، در وزن ۸۰+ کیلوگرم، سجاد مردانی تکواندوکار کشورمان در فینال این رقابت‌ها رو در روی ولادیسلاو لارین از روسیه قرار گرفت و با کسب پیروزی در این دیدار، آخرین مدال طلای گرندپری را به نام خود ثبت کرد.

سجاد مردانی تکواندوکار وزن ۸۰+ کیلوگرم کشورمان برای دستیابی به مدال طلا در مبارزه نخست خود به مصاف دنیل گومز اسپانیایی، دارنده مدال برنز بازی‌های اروپایی ۲۰۱۵ رفت و توانست با کسب نتیجه ۳ بر یک پیروز این دیدار باشد، سپس در دومین دیدار خود با یاسین طرابلسی از کشور تونس، دارنده مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۳، طلای مسابقات قهرمانی آفریقا ۲۰۱۶ و طلای بازی‌های آفریقا ۲۰۱۵ مبارزه کرد و با نتیجه ۶ بر ۲ توانست بر او غلبه کرده و به مرحله نیمه نهایی برسد.

مردانی در سومین پیکار با عبدل ایسوفو نماینده نیجریه، نایب قهرمان بازیهای المپیک ۲۰۱۶، نقره مسابقات قهرمانی آفریقا ۲۰۱۴ و طلای بازی‌های آفریقا ۲۰۱۵ مبارزه کرد و با اختلاف یک امتیاز و نتیجه ۷ بر ۶ حریف نیجریه ای را شکست داد و توانست با عبور از نایب قهرمان المپیک به مرحله فینال راه پیدا کند.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top