سرمایه‌گذاری در شهر گُرگاب می‌تواند الگوی بسیار خوبی برای تولید ثروت و شغل باشد

نماینده مردم شهرستان‌های برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس با تأکید بر اینکه سرمایه‌گذاری در گُرگاب می‌تواند الگوی بسیار خوبی برای تولید ثروت و شغل باشد، گفت: با توجه به منابع و زمین‌های غنی که در این شهر وجود دارد مقدمات سرمایه‌گذاری را به وجود آورده‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین از شهرستان شاهین‌شهر و میمه حسینعلی حاجی دلیگانی امروز جمعه ۲۷ مردادماه ۱۳۹۶ در ابتدای آئین اولین نماز عبادی و سیاسی جمعه در شهر ایثار و شهادت گُرگاب اظهار کرد: هر محوری از مسائل مختلف جامعه مانند عمرانی، فرهنگی و غیره نیازمند یک رهبر یا فرمانده است که در شهر گُرگاب خلأ نبود یک رهبر برای فعالیت‌های مذهبی بخصوص نماز جمعه احساس می‌شد.

وی افزود: با تلاش‌ها و رایزنی‌هایی که با شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان صورت گرفت خلأ نبود امام‌جمعه و برگزاری نماز جمعه در شهر شهیدپرور گُرگاب پر شد.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس با یادآوری این موضوع که شهر گُرگاب هم دارای فرصت‌ها خوب و هم دارای برخی مشکلاتی است که آن را تهدید می‌کند، تصریح کرد: باید مسؤولان و متولیان امر به مسائل فرهنگی و اجتماعی و همچنین به مهاجرت اقشار مختلف مردم به شهر گرگاب توجه زیادی داشته باشند. تا شاهد اتفاق خاصی در حوزه‌های یاد شده از جمله عفاف و حجاب و فرهنگ و تهاجمات غربی نباشیم.

وی با بیان اینکه هر کدام از شهروندان که در این شهر زندگی می‌کنند در قبال آن‌یک وظیفه و تکلیفی را بر عهده دارند که بایستی به آن جامعه عمل بپوشانند، گفت: در شهر گُرگاب ظرفیت‌های خوب پنهان‌شده است که سرمایه گذران می‌توانند با سرمایه‌گذاری بر روی این ظرفیت‌ها زمینه اشتغال برای جوانان و حتی تولید ملی برای جامعه را فراهم سازند.

حاجی دلیگانی با تأکید بر اینکه سرمایه‌گذاری در گُرگاب می‌تواند الگوی بسیار خوبی برای تولید ثروت و شغل باشد، ادامه داد: با توجه به منابع و زمین‌های غنی که در این شهر وجود دارد مقدمات سرمایه‌گذاری را به وجود آورده‌ایم و هر سرمایه‌گذاری که بخواهد در گُرگاب سرمایه‌گذاری کند تا هرجایی که امکان‌پذیر باشد از او حمایت خواهیم کرد.

وی تأکید کرد: اگر تولید ثروت و شغل نکنیم و هر خانواده‌ای نتواند درآمد کافی داشته باشد بدون شک این معضل آغازگر مشکلات بعدی از جمله فرهنگی و اقتصادی در جامعه خواهد شد کما اینکه این اتفاق افتاده است.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس از مردم شهر گُرگاب خواست که نماز جمعه و دستاوردهای آن را حفظ کنند و گفت: با حضور منظم و فعالانه در نماز جمعه افراد می‌توانند توشه معنوی برای یک هفته را دریافت کنند و زندگی خوبی داشته باشند.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top