سرپرست فرمانداری برخوار: اسامی متهمان اصلی پرونده ۴/۵ تن چوب قاچاق بلوط را فعلا نمی‌توان فاش کرد

سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار گفت: فعلا اسامی متهمان اصلی پرونده بزرگ ۴/۵ تن چوب قاچاق بلوط را تا روشن شدن عوامل و ابعاد اصلی این پرونده نمی‌توان فاش کرد.

به گزارش جویا آنلاین از برخوار، محمود سلطانی امشب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۴/۵ تن چوب قاچاق بلوط از یکی از استان‌های همجوار به‌صورت شبانه به شهرستان برخوار انتقال‌یافته بود که عوامل انتظامی شهرستان بر اساس اطلاعاتی به‌دست‌آمده مکان موردنظر را مورد بازرسی قرار می‌دهند و محموله موردنظر را کشف و ضبط می‌کنند.

وی افزود: مأموران یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان برخوار همچنین  طی سرکشی از کوره‌های تولید ذغال و فروشگاه‌های عرضه آن  بیش از یک هزار و ۳۰۰ کیلو گرم  ذغال غیرمجاز بلوط را کشف و توقیف و با عوامل آن برخورد کردند.

سرپرست فرمانداری برخوار با بیان اینکه پرونده این محموله بزرگ قاچاق چوب‌های بلوط در دادستانی شهرستان برخوار در جریان است، تصریح کرد: فعلاً اسامی متهمان اصلی این پرونده بزرگ را تا روشن شدن عوامل و ابعاد اصلی این پرونده نمی‌توان فاش کرد.

وی همچنین گفت: امروز طی مراسمی احمدرضا مهرجو مدیر اداره آب و فاضلاب برخوار شد. و از زحمات علی قیصری مدیر سابق آبفای شهرستان برخوار تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top