عدالت‌خواهی عنوان کرد؛

سفر شهردار و اعضای شورای شاهین‌شهر به اتریش جو روانی منفی به مردم و پرسنل منتقل کرد

حضور اعضاء شورا و شهردار شاهین‌شهر برای خرید نردبان آتش‌نشانی در کشور اتریش یک جو روانی منفی ناخودآگاه به پرسنل شهرداری و مردم منتقل کرد.

به گزارش صدای جویا از اصفهان، سایت مطالبه گر عدالت‌خواهی شاهین‌شهر طی نقدی بر سفر عیسی بهمنی شهردار شاهین‌شهر، مهرداد مختاری رئیس شورا، علی فتحی خزانه‌دار به همراه سعید اکرم خانی مدیرعامل سابق سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین‌شهر به اتریش جهت خرید نردبان آتش‌نشانی یک شرکت در آن کشور که در گذشته سفارش آن داده‌شده بود، آورده است؛ سفر شهردار و دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر به کشور اتریش موجب حرف‌وحدیث‌های گسترده‌ای در فضای عمومی و به‌خصوص مجازی گردیده است.
طبق بررسی‌های انجام‌شده ظاهر سفر خارج از کشور شهردار و دو تن از اعضای شورای شهر به علت خرید نردبان آتش‌نشانی است که البته قرارداد آن در شورای شهر قبلی و زمان حسین امیری شهردار سابق منعقد شده است. نردبانی که تقریباً حدود ۴.٢ میلیارد تومان هزینه‌بر داشته است.

این پایگاه ادامه داد است: هزینه این سفر نیز از سوی شرکت فروشنده نردبان در کشور اتریش تأمین‌شده و شرایط به صورتی است که چه شهردار و چه اعضا شورا به این سفر می‌رفتند یا نمی‌رفتند در هزینه‌های آن تفاوتی ایجاد نمی‌کرد.

عدالت‌خواهی با دو انتقاد نسبت به خرید این بیان داشته است؛ اول اینکه شاید حضور اعضای شورا و شهردار چندان لزومی نداشت و حضور مسئول آتش‌نشانی به همراه یک راننده متخصص برای آموزش‌های لازم در این زمینه کفایت می‌کرد.

مطلب دوم این‌که متأسفانه از سوی غالب مسئولین نظام نادیده گرفته می‌شود لزوم همراهی و همدلی عملی با مردم است.

از جایی که شهرداری وضعیت مناسبی از لحاظ مالی ندارد و در این ماه اقدام به عدم پرداخت اضافه‌کار و غیره به پرسنل شهرداری نموده است و حتی در مواردی دست به تعدیل نیرو زده است لذا حضور مسئولین شورا و شهرداری در این سفر یک جو روانی منفی ناخودآگاه یا همان پالس منفی به پرسنل شهرداری و مردم منتقل می‌کند و یا کرده است!

مردم همواره نشان داده‌اند که در مقابل مشکلات و سختی‌ها مقاوم هستند به شرطی که مسئولان هم همراه مردم باشند ولی وقتی ببینند در این شرایط سخت مالی، مسئولین به سفر خارجی رفته‌اند حتی بدون پرداخت وجهی از بیت‌المال ناخودآگاه یک احساس عدم همدلی و همراهی از سوی مسئولین حس می‌شود. لذا یک مدیر در تراز انقلاب حتی از سفر مباح هم پرهیز می‌کند تا حس همراهی با مردم را انتقال دهد.

این پایگاه در پایان به خاطره‌ای از حضرت امام خمینی وقتی در نجف تشریف داشتند اشاره داشته و گفته است؛ اطرافیان قصد داشتند برای منزل ایشان یک کولر تهیه کنند که امام مانع می‌شوند و میگویند وقتی همه طلبه‌ها کولر دار شدند من هم کولر نصب می‌کند البته قرار هم نبود آن کولر از بیت‌المال یا وجوهات شرعی خریداری شود و شخصی قصد داشت آن کولر را به امام هدیه دهد ولی ممانعت امام از یک کولری که اگر هم نصب می‌کردند هیچ‌کس ایشان را ملامت نمی‌کرد و این‌گونه رفتارهای ایشان و همدلی و همراهی عملی با مردم بود که باعث شد امام محبوب قلب‌ها گردد.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top