سونامی بیکاری فضای اجتماعی و اقتصادی کشور را تا سرحد فروپاشی تخریب کرده است

سونامی بیکاری فضای اجتماعی و اقتصادی کشور را تا سرحد فروپاشی تخریب کرده است

به گزارش جویاآنلاین، محمدباقر قالیباف در جمع تعدادی از فعالان دانشجویی، افزود: سونامی بیکاری فضای اجتماعی و اقتصادی کشور را تا سرحد فروپاشی تخریب کرده است.

وی ادامه داد: امروز نه تنها انبوهی از طبقه محروم جامعه دنبال کار می‌گردند بلکه اصلی‌ترین دغدغه عمده بسیاری از قشر متوسط نیز اشتغال فرزندان‌شان شده است و شما می‌دانید نگرانی از آینده فرزند چقدر بر روحیه و روان یک پدر یا مادر تاثیر می‌گذارد.

قالیباف ادامه داد: وقتی کسی بی‌هیچ مبنا و فقط برای کسب رای، وعده ۱۰۰ روزه می‌دهد مشخص است که درکی از مدیریت اجرایی کشور ندارد و مجبور می‌شود به بی‌صداقتی روی بیاورد.

وی افزود: ۱۰۰ روز که هیچ، کارنامه ۴ سال دولت را که نگاه می‌کنیم می‌بینیم دولت فقط از طرح‌ها و بسته‌های بی‌سرانجام و تبلیغاتی را مشاهده می‌کنیم بدون آنکه این طرح‌ها و بسته‌ها به نتیجه‌ای روشن برسد.

شهردار تهران تصریح کرد: حتی  بعد از ۴ سال نیز هنوز رئیس جمهور در آستانه انتخابات به صدور بخشنامه و نامه‌نگاری و رسانه‌ای کردن آن روی آورده است.

قالیباف تصریح کرد: با «مدیریت بخشنامه ای» که نمی‌شود با سونامی بیکاری مقابله کرد.

وی با اشاره به رسانه‌ای کردن این نامه‌نگاری‌ها گفت: به مردم چه ارتباطی دارد که از تک تک نامه‌های درون سازمانی دولت مطلع باشند مردم کار می‌خواهند و نتیجه‌های عینی و ملموس.

قالیباف گفت: خوب است دولت به جای «رسانه درمانی» و «مدیریت بخشنامه‌ای» به کار و تلاش موثر می‌پرداخت تا امروز برخی از انحرافیون امیدوار به اقبال دوباره مردم نمی‌شدند.

وی گفت: هزینه‌های بازگشت انحرافیون به بازی سیاست نتیجه ناکارآمدی دولت حرف است.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top