عدالت‌خواهی تقاضا کرد؛

شهرداری شاهین‌شهر پروانه ساخت ساختمان‌های حوزه علمیه (خواهران و برادران ) را منتشر کند

پایگاه مطالبه گر عدالت‌خواهی شاهین‌شهر این بار از شهرداری و شورای شهر شاهین‌شهر خواسته است که برای تنویر افکار عمومی پروانه ساخت ساختمان‌های در حال احداث حوزه علمیه ( خواهران و برادران ) را منتشر کند!

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، پایگاه مطالبه گر عدالت‌خواهی شاهین‌شهر این بار از شهرداری و شورای شهر شاهین‌شهر خواسته است که برای تنویر افکار عمومی در صورتی که دو ساختمان در حال ساخت حوزه علمیه ( خواهران و برادران ) شاهین‌شهر دارای پروانه ساخت می‌باشد ، اسناد آن را منتشر کند !

و در صورتی که این دو ساختمان فاقد پروانه ساخت هستند توضیح دهند چطور این کار در زمان شهرداران و شورای شهر سابق انجام‌شده ؟!

اینکه ساخت این دو ساختمان دارای تخلفاتی بوده و یکی به علت تخلف در ساخت طبقه اول به کمسیون ماده ۱۰۰ رفته و دیگری خیابان پشتی را تصرف کرده با مسامحه‌کاری شهرداری نادیده گرفته‌شده یک بحث است و اینکه این دو ساختمان اصلا پروانه ساخت نداشته باشد یک بحث بسیار سنگینی است !

شهرداری و شورای شهری که باید جلوی تخلف را بگیرد و اتفاقا پروانه ساخت صادر کند چطور از کنار این مسئله به راحتی عبور کرده ؟!

جالب‌تر آنجا است که شهرداری و شورای شهر به ساختمان‌هایی که پروانه ساخت نداشته از عوارض و جیب مردم به آن‌ها کمک چند ۱۰۰ میلیونی کرده در جهت کار خلاف ! ضمن اینکه در زمینه کمک به دستگاه‌های دولتی و شبه‌دولتی منع قانونی دارند .

مهندس ناظر این ساختمان‌ها چه کسی بوده ؟!

آیا مردم عادی هم می‌توانند ساختمان بدون پروانه ساخت بسازند ؟!

آیا قانون فقط متعلق به مردم است و مسئولین ملزم به رعایت هیچ قانونی نمی‌باشند و حتی پروانه ساخت هم دریافت نمی‌کنند !!!

متولی این حوزه‌های علمیه باید توضیح دهد که چطور اقدام خلاف قانونی به این صراحت انجام داده ؟!

دستگاه‌های نظارتی و قضائی باید به این تخلف بزرگ ورود پیدا کنند و با متخلفان به‌شدت برخورد کنند .

ما به هم مسئولان هشدار می‌دهیم با توجه به سابقه وجود مسئولانی در این شهر که موقوفات این شهر را ملک شخصی خود قرار دادند  لذا نسبت به تکرار این قبیل مسائل هشیار باشند  و پیشگیری نمایند . کسانی که به این صورت از قانون سرپیچی می‌کنند به راحتی می‌توانند اموال بیت‌المال را ملک شخصی خود کنند!

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top