جهانگیری تاکید کرد؛

شهردار تهران بر اثر فشار استعفا نداده است/اینکه مدیری تحت فشار استعفا دهد اساسا به درد مدیریت نمی‌خورد

جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرام خود با تاکید بر اینکه شهردار تهران بر اثر فشار استعفا نداده است، افزود: اینکه مدیری تحت فشار استعفا دهد اساسا به درد مدیریت نمی‌خورد.

به گزارش صدای جویا از اصفهان؛ اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور صبح امروز (پنجشنبه ۲۳ فروردین) در اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها صحبت‌هایی پیرامون شهرداری  و استعفای شهردار تهران داشت و با تاکید بر اینکه شهرداری‌ها بیش از دولت نیازمند نظارت هستند از شوراها خواست نظارت خود را بر شهرداری ها افزایش دهند.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرام خود با تاکید بر اینکه شهردار تهران بر اثر فشار استعفا نداده است، افزود: اینکه مدیری تحت فشار استعفا دهد اساسا به درد مدیریت نمی‌خورد چراکه ما مسئولیت پذیرفته ایم که در شرایط سخت کار کنیم و تحت تاثیر فشار‌ها کار راه رها نکنیم. جهانگیری نوشت:
صبح امروز در اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها عنوان شد: برخی می‌گویند که شهردار تهران تحت فشار استعفا داد که این موضوع صحت ندارد و اگر آقای نجفی نمی‌خواست هیچکس نمی‌توانست او را وادار به استعفا کند. آقای دکتر نجفی چندین مرتبه با من صحبت کردند و واقعاً بدلیل بیماری جدیدی که دارند، کناره گیری کردند.
اینکه مدیری تحت فشار استعفا دهد اساسا به درد مدیریت نمی‌خورد چراکه ما مسئولیت پذیرفته ایم که در شرایط سخت کار کنیم و تحت تاثیر فشار‌ها کار راه رها نکنیم.
کار شورا‌ها سروکار جدی با زندگی مردم دارد و نباید اجازه دهیم نمایش تفرقه از شورا‌ها ارائه شود و باید با وحدت و انسجام داخلی از مشکلات عبور کند. با توجه به اهمیت شهر تهران و مشکلات این شهر، شورای اسلامی شهر تهران در کوتاه‌ترین زمان ممکن شهرداری قوی و توانمند برای مدیریت شهر تهران انتخاب کنند.

انتهای پیام/د

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top