شهردار دولت‌آباد برخوار استعفا داد/تعطیلی فعالیت های شورای شهر دولت‌آباد از دلایل استعفایم بوده است

شهردار دولت‌آباد برخوار استعفا داد/اختلافات اعضای شورای شهر دولت‌آباد از دلایل استعفایم بوده است

عضو شورای شهر دولت‌آباد با تائید استعفا شهردار دولت‌آباد از سمت خود گفت: یکی از دلایل استعفا شهردار اختلاف شورای شهر دولت‌آباد با شهردار در ایجاد نکردن درآمد پایدار برای شهر بوده است.

به گزارش جویاآنلاین از برخوار امروز و در پی اختلاف موجود شورای شهر و شهردار دولت‌آباد، سرانجام علیرضا اطهری فر شهردار این شهر استعفا داد.

محمود معینی عضو شورای شهر دولت‌آباد در این رابطه به خبرنگار جویاآنلاین در برخوار گفت: یکی از دلایل اختلاف شورای شهر دولت با شهردار در حوزه مدیریتی بوده است چراکه شهردار برای آبادانی و توسعه شهر دولت‌آباد هیچ گونه درآمد پایدار ایجاد نکرد.

وی افزود: تنها درآمد پایدار شهرداری دولت‌آباد از محل فروش زمین، تملکات و دارایی‌های خود شهرداری دولت‌آباد بوده است.

عضو شورای شهر دولت‌آباد تصریح کرد: شهردار دولت‌آباد چندان بر روی پتانسیل‌های شهر دولت‌آباد ازجمله منطقه صنعتی دولت‌آباد که نه‌تنها برای شهرستان برخوار بلکه برای استان اصفهان و حتی کشور ظرفیت مناسبی برای ایجاد درآمد و اشتغال پایدار هست سرمایه‌گذاری و فعالیت انجام نداده است.

عضو شورای شهر دولت‌آباد ضمن اینکه شهردار موظف است در جلسات شورای شهر شرکت کند و نیاز به دعوت رسمی ندارد، ضمن تقدیر از اقدامات شهردار دولت‌آباد در آبادانی شهر و توسعه آن تصریح کرد: نزدیک به ۹ ماه است که وی در جلسات شورای شهر شرکت نمی‌کند و یکی دیگر از عوامل اصلی اختلافات شهردار و شورای اسلامی شهر هم همین موضوع بوده است.

 

تعطیلی فعالیت های اعضای شورای شهر دولت‌آباد از دلایل استعفایم بوده است

اطهری فر

علیرضا اطهری فر شهردار دولت‌آباد یکی از دلایل استعفای خود را انجام  ندادن درست لایحه‌های ارسالی شهرداری به شورا و تعطیلی مصوبات و فعالیت‌های شورای شهر دولت‌آباد جهت ابلاغ و اجرا به شهرداری و اختلاف برخی از اعضای شورا عنوان کرد و گفت: طی نشست خبری با خبرنگاران دلایل کامل‌تر این استعفا را برای مردم شریف شهرستان برخوار تشریح خواهم کرد.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top