ابراهیمی ناغانی تأکید کرد؛

شهردار شاهین‌شهر هر چه زودتر دستور توقف پروژه زیرگذر امام حسین (ع) را صادر کنند

عضو شورای شهر شاهین‌شهر اصفهان گفت: از رئیس شورا و شهردار شاهین‌شهر می‌خواهم هر چه زودتر دستور توقف عملیاتی شدن زیرگذر میدان امام حسین (ع) را صادر کنند.

حسین ابراهیمی ناغانی عصر امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری صدای جویا در اصفهان ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس و روز آتش‌نشانی و ایمنی اظهار کرد: از رئیس شورا و شهردار شاهین‌شهر می‌خواهم هر چه زودتر دستور توقف عملیاتی شدن زیرگذر میدان امام حسین (ع) را صادر کنند.

وی با اشاره به دلایل مخالفت خود با این پروژه گفت: با توجه به مشکلات مالی شدید که بعضاً شهرداری شاهین‌شهر قادر به پرداخت حقوق پرسنل خود نمی‌باشد و حتی در امور خدماتی جزئی مشکلات بودجه و اعتبار وجود دارد به همین خاطر اجرای این پروژه در این بازه زمانی به صلاح نیست.

عضو شورای شهر شاهین‌شهر اصفهان در ادامه تصریح کرد‌: با هیچ عقل سلیمی جور در نمی‌آیید هنگامی‌که تاکنون نتوانسته‌ایم، فاز اول پروژه میدان سمبلیک را به‌طور کامل به بهره‌برداری برسانیم اقدام به عملیاتی کردن پروژه زیرگذر میدان امام حسین (ع) بکنیم.

وی تأکید کرد: پیش‌بینی می‌شود چنانچه آقای حمید عشقی به‌عنوان شهردار این شهر اقدام به عملیاتی کردن زیرگذر میدان امام حسین (ع) بزند به علت وضعیت بد مالی که برای شهرداری شاهین‌شهر همچون سایر شهرداری‌های سراسر کشور اتفاق افتاده است، این پروژه بعد از مدتی نیمه‌کاره رها شود و مشکلات زیادی را برای رفت‌وآمد مردم ایجاب کند، لذا اگر هم شهردار و اعضای هیئت‌رئیسه شورای شهر درصدد عملیاتی کردن این پروژه هستند، باید پاسخگوی عواقب آینده آن به افکار عمومی نیز باشند.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top