شهردار شاهین شهر خبر داد: راه اندازی میز پیشخوان در آینده نزدیک برای تسریع در ارائه خدمات به شهروندان شاهین‌شهری

شهردار شاهین شهر خبر داد: راه اندازی میز پیشخوان در آینده نزدیک برای تسریع در ارائه خدمات به شهروندان شاهین‌شهری

به گزارش جویا به نقل از  فارس  حسین امیری شهردار شاهین‌شهر ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی و مشارکت در اجرای صدور پایان کار و تهیه صورت مجلس تفکیکی که با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان و جمعی از مدیران شهرستان شاهین‌شهر و میمه برگزار شد، اظهار کرد: با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک، نظام مهندسی، شهرداری و اداره پست در آینده نزدیک در روند رسیدگی به پرونده‌های مراجعین به شهرداری و اداره ثبت اسناد و املاک شاهین‌شهر با راه‌اندازی میز پیشخوان تسریع می‌گردد.
وی در ادامه ضمن اعلام آمادگی و حمایت از طرح تسریع در روند پرونده‌های شهروندان افزود: با این اقدام مراجعات مردمی کاهش و ضمن صرفه‌جویی در وقت و هزینه شهروندان از سوء استفاده‌های احتمالی نیز پیشگیری به عمل می‌آید.
علی بهبهانی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان در این جلسه ضمن تبیین موضوع صدور پایان کار و تهیه صورت مجلس تفکیکی که منجر به تفکیک اعیانی املاک و مستغلات می‌گردد. خواستار اجرای چارتی هماهنگ در قالب دفتر پیشخوان و با همکاری اداره ثبت و اسناد، شهرداری، نظام مهندسی و اداره پست جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان گردید.
وی خاطر نشان کرد: با اجرای این طرح، خدمت قابل‌توجهی به شهروندان فهیم شاهین‌شهر در راستای کاهش مراجعات و حذف واسطه‌گری‌ها می‌گردد.
بهبهانی تصریح کرد: طرح تسریع در روند رسیدگی پرونده‌های شهرداری و اداره ثبت اسناد و املاک شاهین‌شهر برای اولین بار در استان اصفهان اجرا می‌گردد.
در پایان این جلسه پس از ارائه نقطه نظرات اعضای حاضر در جلسه پیرامون طرح، مقرر شد با حضور نمایندگان اداره ثبت و اسناد استان و شهرداری تفاهم‌نامه‌ای پیرامون موضوع آماده و اجرایی گردد.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top